تاریخ: ۲۰:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی و عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در «کمیسیون ورزش برای همه» شورای المپیک آسیا (OCA) در عشق آباد پایتخت ترکمنستان شرکت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی، محمد علیپور رئیس «کمیسیون ورزش برای همه» ایران که عضو این کمیسیون در شورای المپیک آسیا نیز است، بعد از ظهر امروز و در حاشیه برگزاری بازی‌های آسیایی داخل سالن و رزمی عشق آباد در نشست سالیانه حضور یافت.

وی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای این کمیسیون در ایران ، پیشنهادات و برنامه‌هایی را برای بررسی و تصمیم گیری به اعضا ارائه داد که مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

در این نشست همچنین در خصوص بسط و گسترش ورزش در قاره آسیا و برنامه ریزی در جهت هرچه بهتر برگزاری بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

این نشست بعد از ظهر امروز و در محل سالن اجلاس هتل المپیک عشق آباد، مربوط به اسکان اعضای شورای المپیک آسیا OCA برگزار شد.

در نشست یاد شده نمایندگان کشورهای قاره آسیا حضور داشتند که علیپور به عنوان رئیس کمیسیون ورزش برای همه ایران در آن شرکت داشت.

/تسنیم

پاسخی بگذارید