تاریخ: ۲۰:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس پیشین باشگاه رئال مادرید اعتراف کرد که اگر او هنوز اداره امور این باشگاه را برعهده داشت، ستاره ولزی این تیم را تا الان فروخته بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پردراگ میاتوویچ رئیس پیشین باشگاه رئال مادرید می‌گوید که گرث بیل نتوانسته در سانتیاگو برنابئو انتظارات را برآورده کند و اگر او همچنان رئیس کهکشانی‌ها بود شاید تا الان این بازیکن ولزی به فروش رفته بود.

میاتوویچ در گفت‌و‌گو با شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا اظهار داشت: بنا به برخی دلایل، بیل آنطور که باید و شاید با سیستم بازی رئال تطبیق پیدا نکرده است اما او این هفته یک گل زد (مقابل رئال سوسیه‌داد).

میاتوویچ در پاسخ به این سؤال که اگر او رئیس رئال مادرید امکان داشت بیل را بفروشد، گفت: من باید چیزهای بیشتری درباره وضعیت او بدانم اما الان که دارم با شما صحبت می‌کنم، باید بگویم که امکان داشت او را بفروشم.

رئیس پیشین سفیدپوشان مادرید در ادامه تأکید کرد که دوست دارد دوباره به این باشگاه برگردد هرچند شرایط برای بازگشت او فراهم نیست.

او عنوان کرد: البته که دوست دارم یک روز دوباره به رئال مادرید برگردم اما با حضور فلورنتینو پرس بعید می‌دانم که این اتفاق رخ دهد چون فکر نمی‌کنم که او خواهان بازگشت من باشد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید