تاریخ: ۲۰:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تهاجمی تیم فوتبال سایپا معتقد است که بازیکنان این تیم بعد از برد برابر استقلال مغرور شده‌اند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا جعفری در مورد سه شکست اخیر سایپا در لیگ برتر و جام حذفی ظهار داشت: به نظر من بعد از بازی با استقلال که سه امتیاز را گرفتیم تا حدود زیادی از روی شکم‌سیری فوتبال بازی کردیم، اتفاقی که معمولاً فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد. وقتی یک تیم قوی را می‌بریم احساس می‌کنیم که قهرمان لیگ شده‌ایم و ما هم بعد از بازی با استقلال مغرور شدیم.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال سایپا در ادامه افزود: سایپا خوشبختانه هیچ حاشیه‌ای ندارد و فقط باید ذهنیت‌ها را تغییر بدهیم و تمرکز بیشتری داشته باشیم.

وی در مورد نارضایتی علی دایی از عملکرد بازیکنان سایپا گفت: به‌هرحال علی آقا سرمربی تیم است و زحمت می‌کشد. او حق دارد ناراحت باشد، ولی ما تلاش می‌کنیم تا سه باخت اخیر را در بازی با پارس جنوبی جبران کنیم و با پیروزی در این مسابقه به شرایط خوب‌مان برگردیم. ما محکوم به برد در این بازی هستیم.

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: ما قبل از  شروع لیگ یک بازی دوستانه با پارس جنوبی انجام دادیم که ۳ بر ۲ برنده شدیم. آنها واقعاً تیم پرقدرتی هستند که اینقدر خوب نتیجه گرفته‌اند، ولی امیدوارم در این بازی سه امتیاز را بگیریم تا دوباره شرایط خوبی را پیدا کنیم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید