تاریخ: ۲۰:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز (دوشنبه) به وقت محلی، شهر اوساکا ژاپن را برای بازگشت به تهران ترک کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان از ۲۱ تا ۲۶ شهریورماه با حضور شش تیم ایران، برزیل، ایتالیا، آمریکا، فرانسه و ژاپن به عنوان میزبان برگزار شد.

تیم‌های ملی والیبال برزیل، ایتالیا و ایران در پایان این رقابت‌ها، رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند. تیم ملی والیبال ایران که ۱۵ شهریور ماه تهران را برای حضور در این رقابت‌ها ترک کرده بود، پس از کسب نخستین مدال جهانی خود شهر اوساکا را برای بازگشت به تهران ترک کرد.

ملی پوشان کشورمان ابتدا به توکیو می‌روند، سپس ساعت ۲۴ امشب به وقت محلی عازم دبی خواهند شد تا ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه فردا (سه شنبه) با یک پرواز اماراتی وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شوند.

تیم ملی والیبال ایران در جام قهرمانان بزرگ، پنج دیدار برگزار کرد که در شهر ناگویا موفق به شکست تیم های ایتالیا و آمریکا شد، در نخستین بازی شهر اوساکا مغلوب برزیل شد اما در دو مسابقه بعدی خود در این شهر موفق به شکست ژاپن و فرانسه شد تا در نهایت با چهار برد و ۹ امتیاز رتبه سوم و مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کند.

سعید معروف، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، رضا قرا، محمدجواد معنوی‌نژاد، سامان فائزی، مسعود غلامی، مهدی مرندی، مصطفی حیدری، فرهاد سال‌افزون و مجتبی میرزاجانپور ۱۴ بازیکن اعزامی ایران به این رقابت‌ها بودند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید