پیش بازی دیدار خونه به خونه و فجر سپاسی؛
تاریخ: ۰:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: تحریریه
مسئله ای مهم؛این فجرسپاسی را نباید دست کم گرفت !

کاکو های شیرازی سرمست از پیروزی شان مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جام حذفی، عصر شنبه راهی بابل شده اند تا برای اولین بار در این فصل، بخت خود را برای کسب امتیاز امتحان کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه عصر دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه هفت تیر بابل به مصاف فجرسپاسی شیراز خواهد رفت.

کاکو های شیرازی سرمست از پیروزی شان مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جام حذفی، عصر شنبه راهی بابل شده اند تا برای اولین بار در این فصل، بخت خود را برای کسب امتیاز امتحان کنند.

تیم فجر در ۴ هفته ابتدایی لیگ نتایج ناامید کننده‌ی کسب کرد و با ۵ گل خورده و تنها یک گل زده و کسب سه امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

و اما در طرف دیگر میدان تیم خونه به خونه مازندران قرار دارد. نماینده فوتبال مازندران نیز تا هفته چهارم رقابت‌ها، به یک پیروزی دو تساوی و یک شکست دست پیدا کرده است و با ۷ گل زده، یکی از قدرتمندترین خط حمله های لیگ را در اختیار دارد.

خوشبختانه اوضاع در تیم خونه به خونه مازندران پس از پیروزی مقابل راه آهن تهران در جام حذفی فوتبال کشور، آرام و امیدوارکننده پیش می‌رود و تمام شرایط برای شکست دادن فجرسپاسی آماده و مهیا می باشد. اما جواد نکونام و شاگردانش بهتر از هرکسی می‌دانند این فجرسپاسی بسیار خطرناکتر از هر زمان دیگری است.

از تیمی که ذوب‌آهن را در اصفهان شکست می دهد انتظار هر نتیجه ای را باید داشت و مسئله دیگری که نباید فراموش کرد این است که فجرسپاسی در رده‌های پایین جدول قرار دارد و از همین هفته‌های ابتدایی لیگ قصد ندارد فانوس سقوط را در دست گیرد.

خونه به خونه و فجرسپاسی شیراز چهار بار سابقه رویارویی با هم را دارند که حاصل آن سه شکست و یک تساوی برای تیم خونه به خونه بود. یقینا تحمیل اولین شکست به نماینده فوتبال شیراز توسط تیم خونه به خونه می‌تواند انگیزه بالایی در بین بازیکنان این تیم پدید آورد.

بازیکنان خونه به خونه با تمرینات سخت و مستمری که طی یک هفته اخیر زیر نظر جواد نکونام، سرمربی باانگیزه و سختکوش این تیم پشت سر گذاشتند، بسیار امیدوارند با حمایت هواداران پرشور و متعصب خونه ‌به‌ خونه، تیم فجرسپاسی را شکست دهند و به دومین پیروزی فصل دست یابند.

گفتنی است، تیم خونه به خونه با ۵ امتیاز در رده نهم و تیم فجرسپاسی نیز با ۳ امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارند.

پاسخی بگذارید