پیش بازی نساجی مازندران و شهرداری ماهشهر؛
تاریخ: ۰:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
نام نویسنده: تحریریه
ببر های آماده به دنبال شکار سه امتیازی در ساحل خلیج همیشه فارس !

هفته پنجم لیگ دسته یک کشور از روز دوشنبه ۲۷ شهریور در شهر های مختلف کشور پیگیری میشود که در مهم ترین بازی این هفته تیم فوتبال نساجی مازندران میهمان تیم شهرداری ماهشهر می باشد .

مازند اسپرت (مازند ورزش)-امیرطهماسبی:این بازی به دلیل موقعیت دو تیم در جدول رقابت های لیگ دسته یک از حساسیت بالایی برخوردار است و برنده این دیدار حساس میتواند خود را به صدر جدول نزدیک تر کرده و با روحیه بالاتر به ادامه رقابت ها بپردازد . از همین رو دو تیم این روز ها با برگزاری اردو ها و بازی های دوستانه مختلف سعی در آمادگی هرچه بهتر تیم خود دارند تا با سه امتیاز کامل از این بازی حساس خارج شوند .

جدال دوباره موسوی با نساجی :

شهرداری ماهشهر درحالی روز دوشنبه مقابل نساجی صف آرایی خواهد کرد که سرمربی این تیم سید کوروش موسوی مربی محبوب نساجی در فصول گذشته هدایت این تیم جنوبی را بر عهده گرفته و جدال موسوی با تیم سابقش میتواند از نکات جالب و انگیزشی این بازی باشد . گفتنی است کوروش موسوی میان قائمشهری ها به دلیل ادب و احترام متقابل به هواداران این تیم محبوب بوده و این محبوبیت علیرغم نتایج نچندان دلچسب این سرمربی در نساجی از بین نرفته است .

پاشازاده و غروری که بازیکنانش را فرا گرفته است !

نساجی مازندران در شرایطی مقابل نماینده ماهشهر قرار خواهد گرفت که سه بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است و این میتواند زمینه ساز غرور کاذب بازیکنان این تیم باشد ، شاگردان پاشازاده که با پیروزی دو بر صفر مقابل آلومینیوم اراک پا به دربی حساس مازندران گذاشته بودند در نهایت توانستند مقابل خونه به خونه با تک گل آشتیانی پیروز میدان شده و در ادامه پیروزی های خود در جام حذفی مقابل تیم آماده این روز های لیگ برتر یعنی پارس جنوبی جم قرار گرفتند که در نهایت شگفتی ، توانستند با درخشش فوق العاده دروازه بان آماده خود روشنگر در ضربات پنالتی حریف بوشهری خود را از گردونه رقابت ها حذف کنند و به مرحله بعدی رقابت های جام حذفی صعود کنند و همین امر سبب شده برخی کارشناسان نساجی را مغرور تر از همیشه خطاب کنند و این غرور اگر ادامه دار باشد مهارش ممکن نخواهد بود و شاید عامل شکست این تیم مقابل شهرداری ماهشهر شود .

ماهشهر و بازی رو به جلو :

تیم شهرداری ماهشهر که به تازگی از لیگ دسته دو به لیگ یک آمده در هفته های ابتدایی لیگ نتایجی جالب توجه و پرگل کسب کرده است و همین فوتبال رو به جلو باعث شده هواداران ماهشهری از تیم خود رضایت خاطر داشته و با حمایت از تیم خود به این روند مثبت شهرداری ماهشهر کمک شایانی کنند .

پاشازاده و نتایجی مشابه تیم ملی :

مهدی پاشازاده سرمربی تیم نساجی مازندران که در گذشته در پست دفاع به بازیگری مشغول بود این روزها با عملکرد فوق العاده در فاز دفاعی نشان داده شناخت خوبی از تاکتیک های دفاعی داشته و این موضوع در حالی جالب میشود که بدانید نساجی تنها یک گل در پنج بازی لیگ یک و جام حذفی دریافت کرده است و همین امر باعث شده بسیاری عملکرد پاشازاده و نساجی را به کی روش و تیم ملی تشبیه کنند .

دو تیم فوق العاده در ضربات ایستگاهی :

شهرداری ماهشهر که با مجموع ۹ گل زده به همراه مس کرمان در صدر بهترین خطوط حمله لیگ یک قرار دارد در ۴ بازی خود در لیگ یک ۶ گل خود را از روی ضربات ایستگاهی وارد دروازه حریفان کرده است و جالب تر آنکه دو گل از سه گل دریافتی خود را در لیگ از روی همین ضربات ایستگاهی دریافت کرده است و این مسئله لزوم استفاده دو تیم از ضربات ایستگاهی را افزایش میدهد .

تیم نساجی نیز که با دریافت تنها یک گل در میان کارشناسان به تیمی با فوتبال اقتصادی معروف شده در مجموع چهار گل زده خود در لیگ دسته یک هر چهار گل خود را روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسانده است و بدون شک یکی از تاکتیکی های مورد استفاده در بازی دو تیم همین ضربات ایستگاهی خواهد بود ، ضرباتی که دو تیم حساب ویژه ای روی آن باز کرده اند .

پیر هادی و خط حمله آشفته نساجی :

خط حمله نساجی با وجود مذاکره و تست گیری های فراوان از مهاجمان مختلف از باتدای فصل تا کنون ، هنوز نتوانسته گزینه ای مناسب برای پست مهاجم هدف و یا تمام کننده پیدا کند . با توجه به رفتن عباس زاده در انتهای فصل پیش خلع بزرگی در نوک پیکان ترکیب نساجی احساس میشود و پاشازاده همچنان به دنبال مهره گمشده خود در این پست میگردد . با وجود اضافه شدن پیرهادی مهاجم پست ۱۰ نساجی امید ها به خط حمله نساجی زنده شده و با فرار و نفوز های این بازیکن خطوط دفاعی حریفان مقابل نساجی دچار مشکل شده با این حال نبود یک مهاجم تمام کننده در این تیم تمامی زحمات این بازیکن را بی فایده کرده است .

پاسخی بگذارید