برد دلچسب شهریار در حساس ترین دیدار لیگ برتر فوتبال ساحلی؛
تاریخ: ۲۳:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
نام نویسنده: تحریریه
تیم ملی هم حریف ما نشد/قدرت نمایی به سبک شهریار !

در این دیدار حساس و نفس گیر شیرمردان مازنی موفق شدند حریف پرادعای خودشان در پایان در ضربات پنالتی شکست دهند و برد ارزشمند این دیدار رااز آن خود کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شامگاه شنبه ۲۵ شهریور میزبان تیم قدرتمند پارس جنوبی بود.در این دیدار حساس و نفس گیر شیرمردان مازنی موفق شدند حریف پرادعای خودشان در پایان در ضربات پنالتی شکست دهند و برد ارزشمند این دیدار رااز آن خود کنند.

در این دیدار جذاب و تماشایی در ابتدا شاگردان افشین امیدی پر اشتباه ظاهر شدند و دو گل در نیمه اول این دیدار دریافت کردند و تا حدودی حاضرین در ورزشگاه را نا امید کردند. اما در نیمه دوم شاگردان افشین امیدی به خودشان آمدند و روی درخشش بی نظیر محمد مرادی موفق شدند دو گل وارد دروازه حریف قدرتمند خود کنند و بازی را به تساوی بکشانند.

اما این پایان کار نبود و نداشتن آرامش و اشتباهات پی در پی خطوط دفاعی در دفع توپ های ریباندی سبب شد تا شهریار علی رغم عکس العمل های خوب پیمان حسینی، روی ریباند دو بار دیگر دروازه اش باز شود تا جنوبی ها در نیمه دوم با نتیجه ۴ بر ۲ از میزبان خودشان پیش بیافتند.

اما در نیمه سوم شرایط فرق کرد و فشار بیش از حد هواداران و اشتباهات مکرر داوری تا حدودی جو را به نفع شهریار تغییر داد و از طرفی درخشش خیره کننده محمد مرادی در این دیدار امیدها را در دل حاضرین در ورزشگاه زنده کرد .مرادی باز هم درخشید و موفق شد هت تریک کند و گل سوم خودش در ابتدای نیمه به ثمر رساند تا اختلاف کمتر شود.

اما در ادامه باز هم درخشش و دفع توپ های پیمان حسینی کارساز نشد و اشتباهات مکرر در دفع توپ های ریباندی کار دست شهریار داد این تیم گل پنجم را هم به مانند گل های قبلی به سادگی هرچه تمام تر دریافت کند.

اما شاگردان امیدی نا امید نشدند و درادامه گل تیاگو روحیه و انگیزه را به ورزشگاه بازگردادند و در نهایت مرادی شب فوق العاده خودش را تکمیل کرد و موفق شد با به ثمر رساندن گل تساوی در واپسین دقایق بازی این دیدار را به وقت ها اضافه بکشاند.

در وقت های اضافه دو تیم موفق به گلزنی نشدند و در نهایت در ضربات پنالتی این شهریار بود که موفق شد روی درخشش پیمان حسینی از سد حریف پرادعای خودش بگذرد و حالا بیش ازپیش به صدرجدول نزدیک شود.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۸ بر ۷ به سود شهریار به پایان رسید تا ملی پوشان پارس جنوبی در برابر انگیزه و جوانی شهریار مغلوب شود.

از حواشی جالب توجه این دیدار باز هم می توان به حضور و استقبال خوب بانوان ورزش دوست اشاره کرد که در این دیدار همگام با سایر هواداران به تشویق شهریار می پرداختند.

شهریار ساری با این برد و با توجه به یک بازی عقب افتاده ای که دارد امیدوار است تا با کسب امتیازات لازم اختلاف امتیازش را با صدرنشین به یک امتیاز برساند.

نتایج دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور فصل ۹۶_۹۷ با انجام ۵ بازی مشخص شد.بر این اساس تیم‌های شهریار ساری، شهرداری تبریز، ایفا اردکان، مقاومت گلساپوش و پیام کویر اردکان رقبای خود را شکست دادند.

نتایج بازی‌ها به این شرح است:

شهریار ساری ۸-۷ پارس جنوبی (در ضربات پنالتی)

شهرداری تبریز ۷-۱ ش.جهان نژادیان آبادان

ایفا اردکان ۴-۳ شاهین خزر رودسر (در ضربات پنالتی)

مقاومت گلساپوش ۱-۰ شهرداری بندرعباس

پیام کویر اردکان ۴-۳ ملوان بندرگز (در وقت اضافه)

پاسخی بگذارید