با درخشش مازنی ها؛
تاریخ: ۲۲:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
نام نویسنده: تحریریه
تیم ملی دانش آموزی قهرمان آسیا شد و محمد صابری پور آقای گل !

تیم ملی فوتبال دانش‌آموزی ایران با شکست اندونزی قهرمان آسیا شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در رقابت‌های قهرمانی فوتبال دانش‌آموزان آسیا در دیدار رده‌بندی، تیم های کره جنوبی و مالزی از ساعت ۱۵ برای کسب عنوان سومی این دوره از رقابت ها به مصاف هم رفتند.

در این دیدار هر دو تیم با گل های هانگ مین سونگ برای کره جنوبی و محمد نورفکور برای مالزی به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافتند و تعیین برنده بازی به ضربات پنالتی سپرده شد که در این ضربات نیز تیم کره جنوبی توانست با نتیجه ۴ بر ۳ و در مجموع با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری دست یابد و عنوان سومی را از آن خود کند.

در ادامه و از ساعت ۱۷ دو تیم ایران و اندونزی برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم رفتند .
در این دیدار تیم ایران با ۲گل محمدصابری پور بازیکن مازندرانی خودش و تک گل حسین نخودکار در نیمه اول پیش افتاد تا تیم ایران با پیروزی ۳ بر صفر به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یابد.

گفتنی است در این دیدار که دکتر یان کولن دبیرکل فدراسیون ورزش دانش‌آموزی جهان و دکترحمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به عنوان میهمان حضور داشتند، تماشاگران شیرازی با تشویق ایسلندی در شادی قهرمانی تیم‌ملی دانش‌آموزی ایران سهیم شدند.

عارف محمدعلی پور ،علیرضا آقابراری، سامان فلاح و محمد صابری چهار ملی پوش مازندرانی تیم ملی دانش آموزشی در مسابقات فوتبال قهرمانی آسیا هستند که روح الله اسماعیلی نیز به عنوان مربی بدنساز و همچنین عبدالحسین شریفی پزشک مازندرانی تیم ملی در این رقابت ها بود.

در پایان این رقابت ها محمد صابری پور مهاجم مازندرانی تیم ملی با به ثمر رساندن پنج گل آقای گل این رقابت ها شد.

پاسخی بگذارید