نتایج هفته اول لیگ دسته سه فوتبال کشور؛
تاریخ: ۱۳:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
نام نویسنده: تحریریه
بلاتکلیفی نمایندگان مازندران در بی کیفیت ترین لیگ ایران !

ساحل اورنگ چالوس، اتحاد ساری، شهید مولایی قراخیل و صنعت ساری نمایندگان مازندران در مرحله اول رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور هستند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته نخست رقابتهای لیگ دسته سوم در مرحله اول برگزار شد .ساحل اورنگ چالوس، اتحاد ساری، شهید مولایی قراخیل و صنعت ساری نمایندگان مازندران در مرحله اول رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور هستند که این هفته هیچکدام از نمایندگان مازندران به میدان نرفتند.

شهید مولایی قراخیل این هفته میزبان تیم ماهان تندیس تهران بود که به دلیل عدم حضور تیم حریف در قائمشهر این بازی سه بر صفر به سود نماینده مازندران اعلام شد. دیدار تیم های مازندرانی شهدای ساری و صنعت ساری به دلیل عدم حضور تیم صنعت سه بر صفر به سود شهدای ساری اعلام شد.

همچنین دیدار تیم های ساحل اورنگ چالوس و اتحاد ساری که قرار بود در چالوس برگزار شود به دلیل عدم حضور اتحاد سه بر صفر به سود چالوسی ها اعلام شد.

مازندرانی ها و عشق تیمداری بدون پول و بدون برنامه !

اما اصرار شهرهای مازندران به تیمداری در لیگ دسته سوم فوتبال کشور هم معضل بزرگی برای فوتبال مازندران شده است و تا وقتی مدیریتی خوبی روی این موضوع بوجود نیاید اوضاع از این وضع بهتر نخواهد شد . هر ساله تیم های زیادی از مازندران با خرید سهیمه وارد لیگ دسته سوم می شوند و همیشه با بی پولی و سو مدیریت به زنگ تفریح تیم های دیگر تبدیل می شوند. اما دلیل اصرار حضور شهرهای مازندران در بی کیفیت ترین لیگ ایران را ما هم نفهمیدیم .تیم هایی که بدون هیچ گونه برنامه ریزی ای وارد این ماراتن می شوند و در نهایت با سقوط یا انصراف مواجه می شوند !

چندین سال است که لیگ دسته سوم به مهدکودک فوتبالی ها تبدیل شده و هر کسی که دلش خواست وارد این کارزار شده اما بعد از صعود خونه به خونه و شهید کریمی جویبار هیچ تیمی از مازندران نتوانست در این لیگ موفق ظاهر شود. البته فصل گذشته شهدای بابلسر پر قدرت ظاهر شد و موفق شد به لیگ دسته دوم صعود کند اما ای کاش مدیریتی روی حضور این تیم ها در لیگ دسته سوم صورت بگیرید که هر شخصی به خودش اجازه حضور بی برنامه در این رقابت ها ندهد و با آبروی فوتبالی های مازندران بازی نکند !

یا تیم ندهید یا اگر قصد تیمداری می کنید ۲ تیم با کیفیت تشکیل بدهید !

در این فصل هم مازندران در مرحله اول چهار نماینده دارد که نسبت به سال های گذشته تعدادش کمتر شده است ، اما عدم انضباط آنها در همان هفته نخست سوژه کشور شد و دو تیم از مازندرانی ها در هفته اول پا به میدان نزاشتند تا از همان ابتدا حاشیه ساز شوند. اما حضور تیم ریشه دار شهدای ساری که به نوعی می توان این تیم را  بابابزرگ لیگ دسته سوم فوتبال کشور عنوان کرد و همچنین شهید مولایی قراخیل ، مازندران را به صعود تا حدودی امیدوار کرده است. شهدای ساری با سید ذوالفقار شریفی کهنه کار و قراخیلی ها با هدایت ابراهیم مرادی خودشان را از همین حالا یکی از بخت های اصلی صعود می دانند و برای دور دوم برنامه ریزی های حساب شده ای دارند.

امیدواریم این مشکلات در فوتبال مازندران برطرف شود تا بجای حضور چند تیم بی کیفیت ، مازندرانی ها یکی دو تیم با کیفیت روانه این مسابقات کنند و نتایج در خور شان فوتبال مازندران بگیرند.

و اما نتایج هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور :

دوشنبه ۹۶/۰۶/۲۰

گروه یک

استقلال نوین بجنورد ۱ – ۰ مقاوم فجر ایرانیان البرز

ابومسلم ثامن مشهد۰ – ۰صنعت مشهد

نگین شاهوار شاهرود ۳ – ۰ نسل ابومسلم مشهد(عدم صدور کارت)

کاوه شهرداری ورامین ۱ – ۱ داماش تهران

شهید مولایی قراخیل ۳ – ۰ ماهان تندیس تهران(عدم حضور)

شهدای ساری ۳ – ۰ صنعت ساری(عدم حضور)

 

 

گروه سوم

دالاهو کرمانشاه ۷ – ۰ آذر یورد شاهین دژ

بیمارستان پارس تهران ۱ – ۱ عقاب تهران

آرش ری ۴ – ۰ آذر کوثر(مبل محتشم) تبریز

عقاب تبریز۳ –۱مهدیه تبریز

شهرداری مریوان ۰ – ۰ آبیدر سنندج

پاس ساوه ۰ – ۲ ذوالفقار کاشان

 

گروه چهارم

 

سپاهان خورموج ۰ – ۰ سپاهان ایذه

نساجی بروجرد ۳ – ۰ مهرگان دره شهر ایلام (عدم حضور)

استقلال بنه گز ۰ – ۱ پرسپولیس بنه گز

استقلال رامشیر ۰ – ۰ استقلال رامهرمز

فرهنگ رامهرمز ۶ – ۰ شاهد پلدختر

پردیس خرم آباد ۳ – ۰ فولاد یاسوج(عدم حضور )

 

گروه پنجم

شهید رضایی فیروز آباد ۰ – ۰ شهید باقری گویم

سه شنبه۹۶/۰۶/۲۱

 

گروه دوم

امید حسن آباد۲ –۱ آریا مینوی خرم دره

بهمن سبز البرز۰ – ۲ پاس گیلان

صفاهان اصفهان۳ – ۱ ساوالان یوردوم اردبیل

ساحل اورنگ چالوس۳ – ۰ اتحاد ساری(عدم حضور)

فولاد ویژن ماهان۳ – ۰ شیرین فراز تهران(عدم صدور کارت)

سهیل قم۱– ۲ مقاومت البرز

 

 

گروه پنجم

جهاد نصر سیرجان ۰– ۰ شهرداری منوجان

خلیج فارس میناب۲ – ۳ ستارگان بستانو بندرعباس

پیشگامان بیرجند ۰ – ۱ فولاد بردسیر

عقاب شیراز ۳– ۰ سپیدان کیش(عدم حضور)

سنگ آهن بافق یزد ۳– ۰ توسعه کیش(عدم حضور)

 

پاسخی بگذارید