تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نام نویسنده: sobhan

دارنده مدال طلای بانوان آسیا در رشته گلف گفت :برای رسیدن به موفقیت در مسابقات آسیایی و جهانی تلاش و عزم راسخ را می طلبد و اینکه در این زمینه باید فدراسیون را با دادن راهکار مناسب با درک شرایط موجود کشور مان کمک کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ فیروزه محمد زمانی گلف باز […]

14556دارنده مدال طلای بانوان آسیا در رشته گلف گفت :برای رسیدن به موفقیت در مسابقات آسیایی و جهانی تلاش و عزم راسخ را می طلبد و اینکه در این زمینه باید فدراسیون را با دادن راهکار مناسب با درک شرایط موجود کشور مان کمک کرد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ فیروزه محمد زمانی گلف باز مازندرانی ای که در خارج از مازندران به افتخارات زیادی در رشته گلف رسیده است گفت :برای رسیدن به موفقیت در مسابقات آسیایی و جهانی تلاش و عزم راسخ را می طلبد و اینکه در این زمینه باید فدراسیون را با دادن راهکار مناسب با درک شرایط موجود کشور مان کمک کرد. البته خود متوليان فدراسیون بخواهند از ایده های تازه و راهکار های مختلف چکیده های این ورزش استفاده کنند.

فیروزه محمد زمانی تاکید کرد :امیدوارم که فدراسیون با شایستگی جزو تشکیلات موفق کشور قرار گیرد.

کاپیتان سابق و مازندرانی الاصل تیم ملی ایران در پاسخ به این سوال ؛آیا فضا و امکانات در استانها ی کشور مهیا شده است که این رشته گسترش یابد، عنوان کرد :در صورت تامین امکانات و بسترسازی محیطی، گلف متحول تر خواهد شد، ودر گوشه ای از کشورمان استعداد های نهفته وجود دارد که در این زمینه نیز دلسوزان واقعی آستین بالا بزنند و چهره های مستعد را کشف و تقویت کنند.

وی افزود :اولین زمین گلف حدود ۹۰ سال پیش در مسجد سلیمان استان خوزستان ایجاد شد ودر حال حاضر تنها یک زمین گلف چمن تقریبا استاندارد در کشور داریم. البته علاوه بر این چند زمین خاکی در استانها یی همچون اصفهان، تبریز، مشهدو خوزستان وجود دارد.

زمانی خاطر نشان کرد :اخیراً فدراسیون اعلام کرده است که برنامه ۴ ساله توسعه و گسترش گلف در ایران را براساس سیاست های کلی ورزش کشور و با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان انجام بدهد.

قهرمان مسابقات آسیایی هندوستان و پاکستان ادامه داد :توجه به راهبردهای اصلی، تقویت زیر ساختها، استفاده از ظرفیت های موجود بخش های خصوصی، شناساندن گلف وتقویت رسانه ای آن، توجه به بخش بانوان، تقویت منابع مالی، توجه به بخش آموزش و استعداد یابی، استفاده از حامیان مالی قوی، تقویت مسائل و جایگاه بین المللی و ارتقا رنکینگ جهانی و آسیایی و گرفتن کرسی های بین المللی نکته های مهمی هست که می بایست متوليان فدراسیون آنها را مدنظر قرار دهند.

اولین بانوی ایرانی دارای مدرک بین الملل گلف اظهار داشت :باتوجه به این که گلف از ۲۰۱۶ وارد المپیک برزیل می شود، فدراسیون این موضوع را باید در نظر داشته باشد که به این رقابت هاورزشکار اعزام کنیم و برای کسب مدال وافتخار خیز برداریم و نه اینکه بعنوان توریست به آنجا سفر کنیم.

پاسخی بگذارید