فرا "الکلاسیکوی" ساحلی در داراب ؛
تاریخ: ۲:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
نام نویسنده: مهدی رضی
نبرد بهترین های ساحلی ایران و جهان در ساری/شهریار ببر و قهرمان شو !

بازی ای که برای مازندرانی ها بیش از حد حیاتی است .شهریار تمام حریفانش را با قدرت از پیش روی برداشت و در سیر صعودی خودش به سخره بزرگی برخورد کرد و آن هم کسی نیست جز تیم صدرنشین و مدعی پارس جنوبی !

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بی شک حساس ترین جدال این هفته فوتبال ساحلی کشور در ساری برگزار خواهد شد . جایی که بهترین های ساحلی ایران و حتی جهان در استادیوم مجموعه ورزشی داراب ساری به میدان خواهند رفت.

بازی ای که برای مازندرانی ها بیش از حد حیاتی است .شهریار تمام حریفانش را با قدرت از پیش روی برداشت و در سیر صعودی خودش به سخره بزرگی برخورد کرد و آن هم کسی نیست جز تیم صدرنشین و مدعی پارس جنوبی !

برای این شهریار سخره که خوب است ، کوه هم دوامی در برابر انگیزه این شیرمردان ندارد و فروخواهد پاشید. بدون شک شامگاه شنبه ۲۵ شهریور استادیوم داراب مملو از جمعیت عاشقان شهریار خواهد شد و این شهریار است که با بازیکنان با انگیزه و پر انرژی اش برابر ملی پوشان پارس جنوبی قدرت نمایی خواهد کرد.

صدرنشینی لیگ با تبصره حضور بهترین ها !

تیمی که این همه ملی پوش و با سابقه ساحلی باز داشته باشد نباید هم جایی کمتر از صدرنشینی داشته باشد .صدرنشینی با این همه مهره  ستاره کار شاقی نیست . این تیم ۱۵ بازی از ۱۶ دیدار انجام شده خودش را برده و تنها در یک دیدار از بازی های لیگ را تن به شکست داده است.

با حضور بهترین بازیکنان و بهترین مهاجمان ، تا به اینجای کار ۸۱ بار موفق به گلزنی در رقابت های این فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی شدند و تنها ۲۹ بار دروازه خود را باز شده دیدند.

از فیکس های تیم ملی چهار بازیکن سهم پارس جنوبی است و تنها پیمان حسینی در شهریار حضور دارد و با این اوصاف ، روز شنبه در استادیوم داراب تیم ملی فوتبال ساحلی به میدان خواهد رفت .

محمد احمدزاده بهترين بازيكن دنيا در جام جهاني، مسلم مسيگر بازیکن شماره ١٠تيم ملي، اميرحسين اكبري بهترين مدافع آسيا، فريد بلوكباشي اقاي گل آسيا، مصطفي كياني مدافع تيم ملي، حميد بهزادپور دروازبان دوم تيم ملي و ذخیره پیمان حسینی، ميرشكاري بازيكن شماره ٧تيم ملي، محمد معصوم زاده بازيكن شماره ٥تيم ملي بهترین های ساحلی ایران و جهان هستند که در پارس جنوبی حضور دارند و روز شنبه برابر شهریار ساری صف آرایی خواهند کرد.

این تیم پر از ملی پوش را علي نادري كمك مربي تيم ملي و كاپيتان اسبق تيم ملي ساخلی هدایت می کند.

قهرمان واقعی؛ امید مردم مازندران / این شهریار بوی قهرمانی می دهد !

شاید اول فصل کسی فکرش را هم نمی کرد این شهریار دست به همچین کار بزرگی بزند . حریف ها یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته شدند و حالا شهریار تیمی فراتر از قهرمان است.البته تا همینجا هم ما شهریار را قهرمان لیگ می دانیم ولی به قهرمانی در لیگ امید زیادی داریم چون این شهریار بدجور بوی قهرمانی میدهد.فاصله هفت امتیازی روز شنبه می تواند به به چهار امتیاز برسد و این امر دور از دسترس نیست . توان و انرژی بالای بازیکنان و انگیزه خوب عوامل باشگاه همه را امیدوار کرده تا قربانی بعدی شهریار ، پارس جنوبی باشد !

شهریار با هدایت افشین امیدی جوان که بدون شک نقش بسزایی در پیشرفت فوتبال ساحلی استان مازندران داشته است تا اینجای کار با ۱۵ بازی و ۳۸ امتیاز و با هفت امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدرنشین در رده دوم جدول قرار دارد . شاگردان امیدی ۱۲ برد در وقت قانونی و یک برد در وقت اضافه کسب کردند . آنها هم به مانند پارس جنوبی یک باخت دارند .شهریار ۶۱ گل زده و ۲۱ گل اختلاف بین گلهای زده دو تیم وجود دارد اما مطمئن باشید با حضور پیمان حسینی بهترین گلر جهان، این شهریار به پارس جنوبی باج نخواهد داد.شهریار ۳۰ گل خورده دارد و حضور پیمان حسینی درون دروازه ساروی ها نقطه قوت شهریار است.

حسن عبدالهي عضو تیم ملی ، تياگو هنريكه ، محمد مرادي عضو تیم ملي، عبدالله صحرايي بازيكن اسبق ملي ، محمود عليجاني بازیکن اسبق ملي و مهدي خانپور پديده ليگ از بهترین های شهریار ساری هستند که خودشان را برای شکست دادن پارس جنوبی آماده کرده اند .

و اما روز شنبه نگاه کل ایران به این دیدار بسته است و همچنین هواداران مازندرانی از همین حالا خودشان را برای رقابتی جذاب آماده کردند تا با حمایت از شهریار سه امتیاز این دیدار را از آن خودشان کنند.

اطلاعات ڪامل هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران به شرح ذیل می باشد :

جدال قهرمانی جنوب و شمال در داراب

شنبه ۲۵ شهریور
ساعت ۲۰:۳۰

شهریار ساری – پارس جنوبی بوشهر
ورزشگاه داراب ساری

داوران: ابراهیم اڪبرپور , نوروز آرخی
محمد چوپانی, صادق ناصریان
ناظر داوری : هادی فلاحت پیشه
نماینده : محمدرضا برزگر

 

شهرداری تبریز – شهید جهان نژادیان
ورزشگاه پارڪ صنعت تبریز

داوران : ناصر دل افڪار , مهدی قربانفڪر
محمد حاجیپور , حسین لشگری
ناظر داوری : علیرضا طیارزاده
نماینده : مهدی محمدپور

 

پیام ڪویر اردڪان – ملوان بندرگز
ورزشگاه آزادی اردڪان
ساعت ۱۹:۰۰

داوران : مجید ڪابلی , علیرضا زارعی
بهمن آزادگان , حسین رڪنی
ناظر داوری : محمد پناهی
نماینده : حمیدرضا جلالی

 

ایفا اردڪان – شاهین خزر رودسر
ورزشگاه آزادی اردڪان

داوران : حسین رڪنی , بهمن آزادگان
علیرضا زارعی , مجید ڪابلی
ناظر داوری : محمد پناهی
نماینده : حمیدرضا جلالی

 

مقاومت گلساپوش یزد – شهرداری بندرعباس
ورزشگاه سلمان مردآباد یزد

داوران : حامد عبدی, محمد حسین مردانی
محمد هادی حسینی, حسین نوروزی
ناظر داوری : شاهرخ میردارنجفی
نماینده : سیدسلمان سعیدی

پاسخی بگذارید