تاریخ: ۱۷:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: با توجه به اینکه در سید سوم قرار گرفتیم مطمئناً در مرحله دوم انتخابی المپیک گروه سختی انتظارمان را می‌کشد.     به گزارش “مازنداسپرت” محمد خاکپور پس از بازگشت تیم ملی ایران به تهران گفت: تیم روند بسیار خوبی در هلند داشت اردوی منظمی در هلند داشتیم […]

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: با توجه به اینکه در سید سوم قرار گرفتیم مطمئناً در مرحله دوم انتخابی المپیک گروه سختی انتظارمان را می‌کشد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” محمد خاکپور پس از بازگشت تیم ملی ایران به تهران گفت: تیم روند بسیار خوبی در هلند داشت اردوی منظمی در هلند داشتیم سه بازی خوب و قوی با تیم‌های هلندی برگزار کردیم این تیم‌ها در لیگ بلژیک و هلند فعالیت می‌کردند.

 

وی افزود: نتایج بسیار خوبی گرفتیم و گذشته از این مسئله به اهداف تاکتیکی که داشتیم در این اردو رسیدیم.

 

سرمربی تیم ملی امید با اشاره به کیفیت بالای امکانات کمپ تمرینی تیم ملی امید در هلند خاطرنشان کرد: تمامی امکاناتی که یک تیم نیاز داشت در این اردو در اختیارمان بود. زمین‌های بسیار خوب و با کیفیت به همراه آب و هوای مناسب باعث شد ۱۰ روز خوب را پشت‌‌سر بگذاریم جا دارد از حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید و علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به خاطر برگزاری این اردو تشکر کنم.

 

خاکپور در پاسخ به این سؤال که اردوی تیم ملی امید در هلند به مذاق کی‌روش خوش نیامده و او اعلام کرده امکانات بیشتری در اختیار تیم ملی امید قرار می‌گیرد، عنوان کرد: اینکه دیگران در مورد ما چه می‌گویند برایم مهم نیست اینکه ما چه می‌کنیم دارای اهمیت است چرا که هدف ما شادی مردم است و در این راستا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. اینکه در هلند اردو می‌گذاریم هزینه کمتری نسبت به اردوی قبلی ما در کیش داشت از ارتباطاتی که وجود دارد استفاده می‌کنیم. حبیب کاشانی ارتباطات خاصی دارد و برای بهبود وضعیت تیم ملی تلاش می‌کند. هدف همه ما سربلندی ایران است هم تیم ملی امید و هم تیم ملی بزرگسالان در این راستا تلاش می‌کنند اگر ببینیم برای تیم ملی بزرگسالان اردوی خوبی برگزار می‌شود تا آنها به موفقیت برسند از این مسئله خوشحال می‌شویم.

 

سرمربی تیم ملی امید در مورد اینکه آیا با تیم ملی بزرگسالان تعامل دارد، اظهار داشت: ما از روز اول هم با تیم ملی بزرگسالان تعامل داشتیم از روز اول هم در راستای تعامل و مشورت با افراد صاحب دانش کارمان را پیش بردیم و هر پیشنهادی که بتواند به بهبود شرایط تیم ملی امید بینجامد صمیمانه می‌پذیریم.

 

وی در مورد اینکه تیم ملی امید در سید سوم رقابت‌های المپیک قرار گرفته و در قرعه‌کشی مرحله دوم انتخابی رقابت‌های المپیک بدون شک با حریفان سرسختی روبه‌رو خواهد شد، خاطرنشان کرد: قرعه‌کشی مرحله دوم ۲۱ شهریور انجام می‌شود همراه با کاشانی به مراسم قرعه‌کشی می‌روم و براساس رنکینگ ۴ سال قبل که تیم امید در مسابقات عمان شرکت کرده بود در سید ۳ قرار گرفتیم قطعاً گروه‌مان سخت خواهد بود ولی تمام توان و تلاش‌مان را می‌گذاریم که برای‌مان فرقی نکند با چه حریفی روبه‌رو می‌شویم فقط برای پیروزی می‌جنگیم.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید