تاریخ: ۱۶:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نام نویسنده: sobhan

    علی کفاشیان از ابراز تمایل فدراسیون آلمان برای دیدار با تیم ملی ایران خبر داد.       به گزارش “مازنداسپرت“، علی کفاشیان از اشتیاق ولفانگ نیرس باخ، همتای آلمانی اش برای دیدار با تیم ملی ایران خبر داد و در این ارتباط به ایرنا گفت: آنها گفتند که فقط یکبار با ایران […]

 

 

علی کفاشیان از ابراز تمایل فدراسیون آلمان برای دیدار با تیم ملی ایران خبر داد.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، علی کفاشیان از اشتیاق ولفانگ نیرس باخ، همتای آلمانی اش برای دیدار با تیم ملی ایران خبر داد و در این ارتباط به ایرنا گفت: آنها گفتند که فقط یکبار با ایران بازی کردیم و خاطره خوبی از آن بازی داریم، از این رو می خواهند بار دیگر به مصاف تیم ما بیایند. وی همچنین از علاقه ایران به بازی با تیم آلمان خبر داد و یادآور شد که برنامه ریزی برای برگزاری این مسابقه در اولویت برنامه های دو طرف قرار دارد.


تیم ملی ایران که ۱۸ مهرماه ۸۳ در استادیوم آزادی برابر المان قرار گرفته بود، احتمالا این دیدار را در کشور آلمان برگزار کند. کفاشیان در این ارتباط اینطور توضیح داد: ما در این زمینه مشکلی نداریم و این مسابقه ممکن است در ایران یا آلمان برگزار شود.

رییس فدراسیون فوتبال ایران همچنین از مذاکرات آتی با فدراسیون آلمان برای برگزاری اردوی آموزشی در این کشور برای تیم ملی فوتبال ایران خبر داد و یادآور شد که برنامه هایی نیز برای برگزاری مسابقاتی بین تیم های رده جوانان ایران و آلمان در دستور کار قرار دارد.


وی با تاکید برای عزم ایران برای تقویت سطح همکاری با آلمان در زمینه فوتبال، گفت که برلین می تواند نقش مهمی در آموزش مربیان زن و مرد ایرانی و به ویژه جوانان و تربیت مدرسان تیم های پایه ای برای کشف استعدادهای فوتبال ایفا کند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید