تاریخ: ۱۶:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نام نویسنده: sobhan

خورخه والدنو، ستاره سابق تیم ملی آرژانتین که سابقه بازی و نیز مربیگری رئال مادرید را در کارنامه دارد به دفاع از جرارد پیکه در مقابل سوت های اعتراضی هواداران اسپانیا پرداخت.   به گزارش “مازنداسپرت“، حمایت از سوت های اعتراضی بر علیه سرود ملی اسپانیا و نیز توهین به رئال مادرید در دو جشن […]

خورخه والدنو، ستاره سابق تیم ملی آرژانتین که سابقه بازی و نیز مربیگری رئال مادرید را در کارنامه دارد به دفاع از جرارد پیکه در مقابل سوت های اعتراضی هواداران اسپانیا پرداخت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، حمایت از سوت های اعتراضی بر علیه سرود ملی اسپانیا و نیز توهین به رئال مادرید در دو جشن قهرمانی بارسا در چند ماه اخیر، باعث نارضایتی بخش گسترده ای از هواداران فوتبال در اسپانیا شده است.

پیکه در بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا از سوی هواداران هو شده و این اتفاق شب گذشته در مقدونیه نیز تکرار شد. اسپانیایی هایی که به عنوان میهمان  و برای تشویق تیم کشورشان در مقدونیه حضور داشتند، هر بار که پیکه صاحب توپ می شد، بر علیه او سوت می زدند.

والدانو در واکنش به ادامه اعتراضات به پیکه در اسپانیا گفت:” سوت زدن بر علیه یک بازیکن ملی تحت هر شرایطی غیرقابل پذیرش است. پیکه یک بازیکن متعهد به تیم ملی اسپانیاست و تاکنون بازی های درخشانی برای این تیم انجام داده است.توهین و تخریب شخصیت یک بازی ملی، به نظر من شرم آور است. پیکه انسان صادقی است و چیزی را که احساس می کند، مستقیما بیان می کند.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید