تاریخ: ۱۶:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نام نویسنده: sobhan

آلفونسو پرز، ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه های رئال مادرید، بتیس و بارسلونا، در توئیتر به انتقاد از جرارد پیکه پرداخت.   به گزارش “مازنداسپرت“، پرز که متولد شهر مادرید است و در اوایل دهه ۹۰ نیز برای رئال مادرید بازی می کرد، پس از چند فصل بازی برای بتیس،سال ۲۰۰۰ و با […]

آلفونسو پرز، ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه های رئال مادرید، بتیس و بارسلونا، در توئیتر به انتقاد از جرارد پیکه پرداخت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، پرز که متولد شهر مادرید است و در اوایل دهه ۹۰ نیز برای رئال مادرید بازی می کرد، پس از چند فصل بازی برای بتیس،سال ۲۰۰۰ و با پیوستن فیگو به رئال مادرید، راهی بارسلونا شد.هرچند که دوران حضور او در بارسا موفقیت آمیز نبود.

او که هم اکنون برای تیم پیشکسوتان رئال مادرید به میدان می رود، روز گذشته در واکنش به سوت های اعتراضی هواداران فوتبال در اسپانیا بر علیه پیکه، در توئیتر شخصی اش نوشت:” پیکه گفته است که خود را اسپانیایی و کاتالان حس می کند. به اعتقاد من این اظهارنظر بدین خاطر است تا مشکلات اخیر برطرف شود اما او هم مثل گواردیولا، وقتی فوتبالش تمام شود، به مخالفت با اسپانیا پرداخته و خود را یک کاتالونیایی خواهد خواند. البته لازم است بگویم که من هرگز مخالف کاتالان ها نیستم.پسر من متولد بارسلون است؛ چون خودم دوست داشتم آنجا متولد شود.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید