صعود بابلی ها با نکونام ؛
تاریخ: ۲۱:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
نام نویسنده: علی احمدی
خونه به خونه با شکست راه آهن به مرحله بعدی جام حذفی صعود کرد

خونه به خونه به مرحله بعد جام حذفی فوتبال کشور صعود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم خونه به خونه بابل با شکست حریفش به مرحله بعدی جام حذفی راه یافت.

در ادامه مرحله یک شانزدهم نهایی این رقابت‌ها امروز دو بازی همزمان برگزار شد.

دو تیم لیگ یکی راه آهن و خونه به خونه در ورزشگاه اکباتان تهران به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم خونه به خونه بود که توانست با نتیجه دو بر یک پیروز میدان شود.

مهرداد حیدری و مهدی خیری برای خونه به خونه گل زدند و تک گل راه آهن را هم رضا معقولی به ثمر رساند.

 

حواشی دیدار :

دیدار تیم های راه اهن و خونه به خونه بابل در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه اکباتان آغار شد که نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
*در همان دقایق ابتدایی پس از،گل راه آهن بازیکنان و جواد نکونام سر مربی خونه به خونه اعتراض زیادی کردند و معتقد بودند خطا باید دو ضرب زده می شد.
* میزبانی ضعیف راه آهنی ها برای این بازی کاملا مشهود است و هیچ لیستی از داوران و بازیکنان دو تیم وجود ندارد و همین موضوع کار اطلاع رسانی را سخت کرده است.
اسکوربورد ورزشگاه هم خراب است و صندلی ها هم کاملا کثیف و خاکی است.
* محسن بیاتی نیا که پس از استعفای دین محمدی مسؤولیت فنی راه آهن را برعهده گرفته است، از روس سکوها هدایت این تیم را برعهده دارد.
* حدود ۳۰۰ هوادار در ورزشگاه حضور دارند که از این تعداد ۳۰ هوادار متعلق به خونه به خونه است.

 

نکونام: با این کیفیت بد زمین بازی تبدیل به بکش بکش شده بود/به هواداران‌ هیچ قولی نمی‌دهم

جواد نکونام پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل راه آهن در مرحله یک شانزدهم جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  بازی با توجه به کیفیت زمین برای هر دو تیم بازی سخت شده و تبدیل به بکش بکش شده بود، این هم قسمتی از فوتبال است و باید یاد بگیریم!

نکونام در مورد اینکه زمین کیفیت خوبی نداشت و نظرتان در این مورد چیست، گفت:‌ شما رسانه‌ها وقتی این موارد را می‌بینید باید از مربیان حمایت کنید. به هر حال میزبان راه‌آهن بوده آنها باید پاسخ بدهند. باید سعی کنیم کیفیت زمین‌ها را بالا ببریم تا بدین تربیت کیفیت فوتبالمان بالا برود شما ببینید هر تیمی که زمین خوبی دارد کیفیت فوتبالش هم بالا است.  ما متأسفانه در تیم‌های لیگ برتری هم می‌بینیم که زمین‌ها کیفیت بالا ندارند.

سرمربی خونه به خونه در مورد بازی گفت:‌ ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و حتی در دقایق آخر دو موقعیت ۱۰۰ درصد هم داشتیم راه‌آهن غیر از ضربه ایستگاهی موقعیتی نداشت، جام حذفی سختی‌های خاص خودش را دارد و باید با تمرکز بالایی در زمین حاضر شویم.

وی در مورد اینکه اعتراض‌هایش به داوری زیاد بود، گفت: فشار روی بازیکنان و مربی زیاد است و این هم طبیعی است که به داوری اعتراض شود. روی صحنه‌ای که داور خطا اعلام کرد ابتدا نظرش روی دو ضرب بود اما بعد از اینکه حریف توپ را مستقیم وارد دروازه کرد، ما اعتراض کردیم که خطا دو ضرب بوده است اما داور آن را گل اعلام کرد. همان صحنه موجب شد ورق بازی برگردد و ما را تحت فشار قرار دهد.اگر اینطور نبود شاید راحت‌تر بازی می‌کردیم.در مجموع داور تصمیمی نداشت که نتیجه بازی را تغییر دهد.

وی در مورد عملکرد تیمش گفت: بازیکنان ما مسائل تاکتیکی را به خوبی اجرا می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود کار مربیان راحت شود.

نکونام در مورد اینکه حمله تیمتان در این مسابقه کم بود،‌گفت: روی این زمین نمی‌شد کاری انجام داد و شرایط طوری نبود که بخواهیم حملات زیادی را انجام دهیم.

سرمربی خونه به خونه در مورد اینکه آیا قولی به هوادارانتان در جام حذفی و لیگ دست اول می‌دهید یا خیر، گفت: من قول نمی‌دهم چه زمانی که بازیکن بودم و چه حالا که مربی هستم هیچ قولی نمی‌دهم ما بازی به بازی پیش می‌رویم و روی حریف بعدی‌مان تمرکز می‌کنیم.

پاسخی بگذارید