مراسم ترین‌های فوتسال ایران برگزار شد؛
تاریخ: ۲۱:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری
نسیم نوازنده به عنوان پدیده جوان فوتسال ایران انتخاب شد + حواشی

مراسم برترین‌های فوتسال در محل آکادمی ملی المپیک با حضور مسئولان برگزار شد که در این مراسم نسیم نوازنده ستاره مازندرانی فوتسال ایران به عنوان پدیده سال انتخاب شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مراسم برترین‌های فوتسال به مناسبت عید سعید غدیر در محل آکادمی ملی المپیک مجموعه انقلاب با حضور کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال، داورزنی معاونت سازمان ورزش جوانان، هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، تاج ریاست فدراسیون فوتبال، رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال و رئیس سابق کمیته فوتسال و اعضای هیأت رئیسه کمیته فوتسال و بازیکنان و مربیان و داوران و جمعی از پیشکسوتان این رشته در مجموعه انقلاب برگزار شد.

در این مراسم نسیم نوازنده به عنوان تنها مازندرانی موفق به کسب عنوان شد و تندیس پدیده سال فوتسال ایران را دریافت کرد .نسیم نوازنده فصل گذشته در تیم بازرگانی امیر نوشهر زیر نظر نرگس رودگر بازی می کرد و یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی در تمامی اردوی های ملی بود.

همچنین تیم نوجوانان شهروند ساری که در لیگ نوجوانان به مقام قهرمانی دست پیدا کرده بود به عنوان بهترین تیم تجلیل شد .

در این مراسم در ابتدا کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال ضمن خیرمقدم از مدعوین گرامی و اینکه فوتسال در ایران در حال پیشرفت است و همچنین تشکر از حمایت تاج رئیس فدراسیون فوتبال که جهت پیشرفت این ورزش همکاری لازم را می‌کنند، تشکر نمود.

در ابتدا توسط تاج و کفاشیان از دورودیان پیشکسوت فوتسال تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

نکته قابل توجه اینکه بازیکنان تیم ملی در سالن یک باره حضور پیدا کردند اما ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی در این مراسم حضور ندارد.

*در ادامه مراسم هم ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در مراسم حاضر شد.

تاج ریاست فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه برترین‌های لیگ برتر گفت: ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدعوین گرامی این مراسم برای اولین بار است که اتفاق افتاده و می‌توان اینگونه مراسم‌ها را به فال نیک نگاه کرد.

وی گفت:‌ ما در ابتدا سعی داشتیم مراسم جشن قهرمانی مجزایی برای فوتسال داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:‌ با توجه به عناوین برجسته‌ای که در فوتسال افتاده عنوان سومی دنیا و قهرمانی آسیا و … ، من از نحوه انتخابات برترین‌ها خبر ندارم که به چه شکلی بوده ولی اگر در چینش انتخاب اتفاقی افتاده دوستان ببخشند به دلیل اینکه سال اول این مراسم در فوتسال است ممکن است اشتباهاتی رخ دهد.

تاج افزود: فوتسال توان قهرمانی جهان را دارد و این اتفاق خوبی است که ما سوم دنیا هستیم و با توجه به گفته مقام معظم رهبری در هر رده‌بندی در ورزش قرار بگیریم خوب است که به خوبی هم فوتسال هم فوتبال ساحلی که سوم دنیا شدند.

وی گفت: ما در حال حاضر در حال مکاتبه با سازمان ورزش و جوانان هستیم که در صورت واگذاری یک قطعه زمین کلیه رشته‌های ورزشی فوتبال اعم از فوتسال، فوتبال ساحلی و بانوان همه را در آن مرکز و به صورت یکجا قرار دهیم.

وی همچنین گفت: افتخاری که فوتبال ساحلی به عنوان سومی دنیا آورده همانند فوتسال خوب است به این دلیل که فوتبال ساحلی هم همانند فوتسال از کمترین امکانات و حاشیه‌ها برخوردار است که توانسته این عنوان را کسب نماید و ان‌شاءالله در یک ماهه اخیر تیم ملی بزرگسالان و بانوان فوتسال قرار است که در مسابقات داخل سالن ترکمنستان حضور پیدا کنند و ان‌شاءالله همانند قبل قهرمان شوند.

وی در پایان گفت: ما توانستیم از بودجه فدارسیون فوتبال کمک هزینه‌ای  جهت پرداخت داوری‌های فوتسال داشته باشیم و همچنین در آینده نزدیک کفپوش مناسبی جهت فوتسالیست‌ها در حال آماده کردن است.

***برترین‌های به شرح زیر است:

باشگاه دانشگاه آزاد بهترین باشگاه بانوان شد.

باشگاه گیتی پسند بهترین باشگاه مردان شد.

شهرآرا بهترین تیم امیدهای کشور شد.

مقاومت البرز بهترین تیم جوانان شد.

تیم هیات فوتبال فارس قهرمان نوجوانان بانوان فوتسال شد.در بخش مردان هم تیم قهرمان شهروند ساری شد.

توحید لطفی بهترین بازیکن تیم ملی زیر ۲۰ سال شد.

احمد اسماعیل پور بهترین بازیکن تیم ملی فوتسال در سال ۹۵ شد.

تقدیر از تیم بانوان ملی حفاری قهرمان لیگ برتر بانوان و تیم گیتی پسند قهرمان لیگ برتر آقایان

تقدیر از  سارا شیربیگی خانم گل رقابت های فوتسال بانوان

تقدیر از مهدی جاوید به عنوان آقای گل لیگ برتر فوتسال

انتخاب فاطمه ارژنگی به عنوان بازیکن اخلاق بانوان و محمد طاهری به عنوان بازیکن اخلاق آقایان

باشگاه مس سونگون به عنوان بهترین باشگاهی که به سمت حرفه ای گری حرکت کرده است معرفی شد.

نسیم نوازنده پدیده جوان مسابقات بانوان و مسلم اولادقبا پدیده جوان آقایان شدند.

**تقدیر از سادات خانواده فوتسال در جشن بهترین ها

پروانه توسلی بهترین دروازه بان بانوان و سپهر محمدی بهترین دروازه بان آقایان شدند.

خانم رز جدیدزاده بهترین مربی بانوان و رضا لک بهترین مربی آقایان شدند.

علی اصغر حسن زاده بهترین بازیکن آقایان شد.

فهیمه زارعی بهترین بازیکن بانوان انتخاب شد.

پاسخی بگذارید