تاریخ: ۱۶:۵۴ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
نام نویسنده: sobhan

دارنده مدال‌های طلای کشتی آزاد جهان با اشاره به مصدومیتش در اردوی تیم ملی گفت: اگر قرار باشد بدون آمادگی به تورنمنت لهستان بروم شاید تجربه تلخ ناکامی در جام جهانی تکرار شود. به گزارش مازند اسپرت ؛  رضا یزدانی،‌ درباره مصدومیتش در اردوی تیم ملی گفت: سه روز پیش از ناحیه ساق پا در […]

دارنده مدال‌های طلای کشتی آزاد جهان با اشاره به مصدومیتش در اردوی تیم ملی گفت: اگر قرار باشد بدون آمادگی به تورنمنت لهستان بروم شاید تجربه تلخ ناکامی در جام جهانی تکرار شود.

به گزارش مازند اسپرت ؛  رضا یزدانی،‌ درباره مصدومیتش در اردوی تیم ملی گفت: سه روز پیش از ناحیه ساق پا در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت شدم و اکنون نیز با توصیه پزشک تیم ملی قرار است برای مداوا به کمیته پزشکی معرفی شوم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد با این شرایط شاید نتواند در تورنمنت لهستان به میدان برود، گفت:‌ تمام تلاشم را می‌کنم تا زودتر به تمرینات برگردم و با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت کنم. اگر قرار باشد بدون آمادگی در این تورنمنت به میدان بروم شاید تجربه تلخ جام جهانی بار دیگر برای من تکرار شود.

قهرمان کشتی آزاد جهان تصریح کرد: کادر فنی در جریان مصدومیت من هستند و با هماهنگی ملک‌محمدی، پزشک تیم ملی قرار است تحت درمان قرار گیرم. متأسفانه در جام جهانی هم به دلیل مصدومیتی که داشتم متحمل شکست شدم و نتوانستم آنطور که می‌خواهم کشتی بگیرم.

پس از پیروزی رضا یزدانی مقابل عباس طحان در فینال انتخابی تیم ملی و کسب عنوان قهرمانی، با تصمیم شورای فنی قرار شد این دو کشتی‌گیر برای ارزیابی‌ عملکردشان به منظور ملی‌پوش شدن در مسابقات جهانی در جام زیلکوفسکی لهستان که قرار است ماه آینده برگزار شود محک بخورند.

پاسخی بگذارید