تاریخ: ۲۲:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ششمین مرحله مسابقات لیگ جهانی کاراته‌‌وان در حالی از امروز (جمعه) به میزبانی کشور آلمان پیگیری می‌شود که تعدادی از کاراته‌کاهای ایرانی با هزینه شخصی در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند. امیر مهدی‌زاده قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی امروز به عنوان نخستین کاراته‌کای ایرانی در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ششمین مرحله مسابقات لیگ جهانی کاراته‌‌وان در حالی از امروز (جمعه) به میزبانی کشور آلمان پیگیری می‌شود که تعدادی از کاراته‌کاهای ایرانی با هزینه شخصی در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند.

امیر مهدی‌زاده قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی امروز به عنوان نخستین کاراته‌کای ایرانی در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم به روی تاتامی رفت.

مهدی‌زاده در نخستین مبارزه خود نماینده ایتالیا را ۳ بر صفر شکست داد  وی در دومین مبارزه خود نیز نماینده مصر را ۲ بر یک مغلوب کرد.

قهرمان مسابقات جهانی در ادامه این مبارزات صدرالدین سایماتوف ازبکستانی را نیز توانست با نتیجه ۳ بر یک از پیش‌رو بردارد.

مهدی‌زاده در ادامه این پیروزی‌ها به مصاف نماینده ایتالیا رفت که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید اما طبق قانون سنشو (هر کاراته‌کایی اولین امتیاز را کسب کند) برنده این دیدار معرفی شد.

مهدی‌زاده در ادامه مبارزات خود به مصاف نماینده برزیل رفت و متأسفانه در این دیدار بازی را با نتیجه ۴ بر صفر واگذار کرد. وی با این شکست برای رسیدن به مدال برنز به جدول بازنده‌ها راه یافت.

نماینده برزیل  ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز مسابقات جهانی را در کارنامه خود دارد.

پاسخی بگذارید