تاریخ: ۲۲:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، علی اصغر کلانتری، در نشست خبری پایان دیدار مقابل ذوب آهن بعد از صعود تیمش به مرحله یک شانزدهم نهایی،‌ گفت: تا دقیقه ۸۰ که بازیکن ما اخراج شد کارمان را خوب پیش می‌بردیم. ۱۰ نفره شدن در جام حذفی مقابل تیم ذوب آهن اتفاق سختی است. بعد از ۱۰ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، علی اصغر کلانتری، در نشست خبری پایان دیدار مقابل ذوب آهن بعد از صعود تیمش به مرحله یک شانزدهم نهایی،‌ گفت: تا دقیقه ۸۰ که بازیکن ما اخراج شد کارمان را خوب پیش می‌بردیم. ۱۰ نفره شدن در جام حذفی مقابل تیم ذوب آهن اتفاق سختی است. بعد از ۱۰ نفره شدن دنبال این بودیم که با روی آوردن حریف به بازی بلند یک بازیکن بلند زن بیاوریم. ذوب آهن در دقایق پایانی وقت اضافه چند موقعیت خوب داشت که با رشادت بازیکنان و گلرمان موفق شدیم مانع از گلزنی‌ آنها شویم.

وی افزود: برق شیراز دچار مشکل شد و به لیگ‌های پایینی سقوط کرد. فجر سپاسی هم به لیگ دسته یک رفت. وقتی شرایط اهواز، اصفهان و تبریز را می‌بینم متوجه می‌شوم که همه امکانات مهیا است تا آنها بزرگی کنند. بازیکن، مربی و باشگاه نمی‌توانند به تنهایی کار بزرگی انجام دهند بلکه باید همه امکانات فراهم باشد.

سرمربی فجر سپاسی در ادامه تأکید کرد: مشکلات سخت‌افزاری داریم و این مسئله در چند سال گذشته باعث شده فوتبال شیراز رشد زیادی نداشته باشد. البته در سال‌های اخیر تغییر نگرشی در استان به وجود آمده که این مسئله امیدواری‌ها را برای رشد فوتبال شیراز بیشتر کرده است.

انتهای پیام/ا

پاسخی بگذارید