تاریخ: ۲۲:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  امیر قلعه‌نویی بعد از قبول شکست مقابل فجر سپاسی و حذف از جام حذفی، گفـت: عید سعید غدیر را تبریک می‌گویم. در مورد بازی نمی‌دانم چه بگویم. بازی که باید با اختلاف ۷-۸ گل به اتمام می‌رسید توپ‌مان به گل نمی‌رفت. به فجر سپاسی  تبریک می‌گویم اگر این بازی را […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  امیر قلعه‌نویی بعد از قبول شکست مقابل فجر سپاسی و حذف از جام حذفی، گفـت: عید سعید غدیر را تبریک می‌گویم. در مورد بازی نمی‌دانم چه بگویم. بازی که باید با اختلاف ۷-۸ گل به اتمام می‌رسید توپ‌مان به گل نمی‌رفت. به فجر سپاسی  تبریک می‌گویم اگر این بازی را در لیگ انجام می‌دادند مدعی صعود لیگ برتر بودند.

وی افزود: اگر حرفی هم بزنیم به سرعت محروم می‌شویم حاج ملک اشتباه می‌کند و چند هفته به او داوری نمی‌دهند سپس بازی لیگ یک را سوت می‌زند. فغانی به آن شکل اشتباه می‌کند آن وقت او را تشویق می‌کنند و قضاوت پخش زنده می‌گیرد. پنالتی که برای فجر سپاسی گرفته شد بسیار سختگیرانه بود و اگر حرف نزنیم بهتر است. شاید می‌خواهند برای قلعه‌نویی قدرت‌نمایی کنند یا شاید به خاطر اینکه ما یک تیم اصفهانی هستیم این اتفاقات می‌افتد. اگر داور دید اشتباه کرده است یک عذرخواهی کند.

قلعه‌نویی تأکید کرد: چرا به بازی ذوب‌آهن و سپاهان کسی عکس‌العمل نشان نداد و حتی به داور جایزه دادند و او را برای قضاوت پخش زنده انتخاب کردند. در ضربات پنالتی هم شانس دخیل است. مهدی‌پور اولین پنالتی عمر خود را خراب کرد و یک زمان هم مهدی‌ مهدوی‌کیا همین اتفاق برایش افتاد. باز هم می‌گویم اگر داور و کمیته داوران متوجه اشتباه داور شدند عذرخواهی کنند این کار راه دوری نمی‌رود. آن هفته دو اتفاق افتاد. داور در دیدار پرسپولیس و سیاه‌جامگان اشتباه کرد و به او چند هفته داوری ندادند و آخرین باری که قضاوت کرد دربی مازندران بود. اما شما دیدید عین همان اشتباهات در بازی ما رخ  داد و باید داور نویدکیا را دقیقه ۳۰ اخراج می‌کرد و گل آنها آفساید بود اما داور تشویقی گرفت و بازی پخش زنده را قضاوت کرد. وقتی این نگاه‌ها وجود دارد بهتر است حرفی نزنیم. به آقایان داوران و کمیته داوران خسته‌نباشید می‌گوییم بخشی از این شکست هم به خودمان مربوط است که توپ‌هایمان را در چند قدمی وارد دروازه نکردیم پنالتی دقیقه ۱۱۷ درصد بود داور هم در زاویه خوبی بود اما نمی‌دانم چرا اعلام خطا نکرد. باز هم می‌گویم ایراد به خودمان بازمی‌گردد.

وی در رابطه با غیبت رجب‌زاده گفت: رجب‌زاده مصدوم است نمی‌دانم چرا به سوارز اجازه بازی ندادند. تیم ما در کل خوب بازی کرد باید با اختلاف ۷-۸ گل برنده می‌شدیم اما توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد.

سرمربی ذوب‌آهن در رابطه با فحاشی هواداران به مرتضی تبریزی و واکنشی که او نشان داد،‌عنوان کرد: ذوب‌آهن تیم بسیار با شخصیتی است بازیکنان برای این تیم زحمت می‌کشند نباید کم لطفی کرد یک روز توپ‌ها به گل نمی‌رود  بازیکن هم حد و توانی دارد نباید کم لطفی کرد هوادار هم ناراحت است و نباید اعتراض کند. هوادار هم ناراحت است بازیکن باید بعد از اتمام مسابقه به رختکن می‌رفت و جواب هواداران را نمی‌داد.

پاسخی بگذارید