در لیگ برتر فوتبال ساحلی امیدهای کشور؛
تاریخ: ۱۶:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
نام نویسنده: تحریریه
صعود امیدهای شهریار به مرحله نهایی / شانس با شاگردان حمیدی یار بود !

تیم فوتبال ساحلی امید شهریار با ۱۵ امتیاز به مرحله نهایی لیگ برتر امیدهای ساحلی کشور صعود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله دوم مسابقات امیدهای فوتبال ساحلی کشور در حالی به پایان رسید که تیم پر امید شهریار ساری با هدایت ” محسن حمیدی ” جوان و پر انرژی که از مرحله اول این رقابت ها ۹ امتیاز اندوخته بودند برای صعود پا به این رقابت ها گذاشتند.

اما بدشانسی قبل از آغاز بازی ها گریبان حمیدی و شاگردانش را گرفت و با مصدومیت هر دو گلر این تیم بدون دروازبان راهی این مسابقات شد .

شهریار در دو بازی اول خودش برابر شهرداری بندرعباس و ایفا اردکان بازی را به ترتیب با نتایج ۸ بر ۱ و ۸ بر ۳ به حریفانش واگذار کرد تا عملا از صعود به دور بعد این رقابت ها نا امید شود . اما خبر خوشی که شهریار ساری را به ادامه  رقابت ها امیدوار کرد سبب شد این تیم از شوک صعود نکردن به صعود امیدوار شود. شاگردان حمیدی حقشان نبود که صعود نکنند و اینبار بخت با آن ها یار بود تا با انصراف ملوان بندرگز و دریانوردان بوشهر به راحتی شش امتیاز نصیب حمیدی و تیم جوانش شود تا این تیم با ۱۵ امتیاز راهی مرحله نهایی شود.

مرحله نهایی که به گفته مسئولین رقابت ها دو هفته آینده برگزار خواهد شد ، به احتمال قوی شهریار میزبانی آنرا بر عهده خواهد داشت تا از حق خودش بهتر بتواند دفاع کند.

محسن حمیدی جوان که بارها شایستگی خودش را نشان داده ، اینبار باید خودش را برای یک محک جدی در دور نهایی رقابت های امید فوتبال ساحلی کشور آماده کند.

و اما میزبانی افتضاح بندرعباسی ها !

محسن حمیدی سرمربی تیم امیدهای شهریار ساری از شرایط بد میزبانی بندرعباسی ها گلایه کرد و افزود : این باشگاه اصلا شرایط میزبانی این مسابقات را نداشت و نباید به این تیم میزبانی میدادند.

وی ادامه داد : شرایط برای اسکان اصلا مناسب نبود و با مشکلات زیادی این روزها را در آن شهر سر کردیم.شما تصاویر مربوط به به خابگاه بچه های مارو نگاه کنید متوجه خواهید شد که انجا جای آدمیزاده نیست !

سرمربی شهریار ساری ضمن گلایه از مدیرعامل باشگاه بندر عباس ، گفت : آقای مرادی در گفتگویی داوری را به نفع شهریار ساری عنوان کرد که واقعا این حرفا توجیح صعود نکردنشان است ، در حالی که داوری کاملا به نفع آنها بود .

حمیدی در پایان بیان کرد :در خصوص مشکلات خابگاه بارها با آقای مرادی جهت برطرف کردن این مشکل تماس گرفتیم ولی ایشان گوشی خودشان را از دسترس خارج کردند که واقعا این رسم مهمان نوازی نبود . در پایان جا دارد از افشین امیدی که برای فوتبال ساحلی زحمات زیادی کشیده است و همچنین آقای صالحی تشکر کنم که انصافا فوتبال مازندران در فوتبال ساحلی مدیون این شخص دلسوز می باشد و باید قدر این افراد را دانست .

 

تصاویر مربوط به خابگاه شهریار ساری در بندرعباس !!

پاسخی بگذارید