تاریخ: ۱۶:۵۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
نام نویسنده: sobhan

بهداد سلیمی قهرمان المپیک و دارنده نشان طلای جهانی وزنه برداری،تبدیل کردن مازندران به عنوان قطب اصلی وزنه برداری ایران را مهمترین دغدغه خود می داند. به گزارش مازند اسپرت ؛  وی افزود:مازندران یکی از نقاط کشور در پرورش استعدادهای ورزشی ایران است و می تواند یکی از مهمترین قطب های مهم پرورش وزنه برداری […]

بهداد سلیمی قهرمان المپیک و دارنده نشان طلای جهانی وزنه برداری،تبدیل کردن مازندران به عنوان قطب اصلی وزنه برداری ایران را مهمترین دغدغه خود می داند.

به گزارش مازند اسپرت ؛  وی افزود:مازندران یکی از نقاط کشور در پرورش استعدادهای ورزشی ایران است و می تواند یکی از مهمترین قطب های مهم پرورش وزنه برداری باشد.

سلیمی یادآور شد:خیلی دوست دارم تا تجربیات خود را به نوجوانان و جوانان وزنه بردار انتقال دهم و یکی از برنامه های اینده ام می باشد.

این قهرمان جهان گفت:این در صورتی است که مسوولان استانی امکانات لازم را فراهم کنند و اگر امکانات فراهم شود،تجربیات خود را در قالب مربی به نوجوانان و جوانان استان انتقال خواهد داد.

وی،درباره ادامه تحصیل خود در دوره های تحصیلات تکمیلی نیز گفت:هم اکنون در مقطع کارشناسی در حال تحصیل هستم و پس از این که تمرینات و کارها سبک تر شده ،برنامه ویژه ای برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر خواهم داشت.

سلیمی ،درباره پس گرفتن ،عنوان قوی ترین مرد جهان از روسیه گفت:هیچ چیز هنوز معلوم نیست و پیش بینی سخت است،اما تمام تلاش خود را برای این عنوان انجام خواهد داد.

به گفته وی،مسابقات وزنه برداری جهان شرایط خاص خود را دارد و چهار ماه زودتر پیش بینی کردند در این باره بسیار سخت است ،اما از همه اوقات خود زده ام تا بتوانم برای کشورم افتخار کسب کنم.

سلیمی ،اردوی آمادگی تیم ملی در شهرکرد را مطلوب دانست و گفت:شرایط خوبی در این شهر برای تیم ملی فراهم شد و این شهر یکی از نقاط مطلوب برای برگزاری اردوهای ارتفاع برای ورزش ایران است.

اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران زیر نظر حسین توکلی ،سرمربی تیم ملی ،به مدت دو هفته است در حال برگزاری است.ایرنا

پاسخی بگذارید