با پیشنهادات مختلف به باشگاه بابلی؛
تاریخ: ۲:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
نام نویسنده: علی احمدی
پیراهن شماره ۲۴ تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از بایگانی خارج شد !

با پیشنهاد مهرداد کفشگری و درخواست پدر و همسر مرحوم هادی نوروزی از حاج قاسم زاده امیری: پیراهن شماره ۲۴ تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از بایگانی خارج شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیراهن شماره ۲۴ تیم فوتبال خونه به خونه در فصل جاری رقابت های لیگ یک فوتبال کشور به دوست دیرینه کاپیتان فقید و بابلی پرسپولیس تهران رسید.

با پیشنهاد مهرداد کفشگری از پدر و همسر مرحوم هادی نوروزی و درخواست این عزیزان از حاج قاسم حسن زاده امیری، پیراهن شماره ۲۴ تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در این فصل به کفشگری رسید.

پس از درگذشت کاپیتان بابلی تیم فوتبال پرسپولیس تهران، باشگاه خونه به خونه مازندران پیراهن شماره ۲۴ این تیم را برای همیشه بایگانی کرده بود اما طی درخواستی که مهرداد کفشگری، دوست دیرینه و یار همیشگی هادی نوروزی از پدر و همسرش این مرحوم داشت، پدر هادی نوروزی از حاج قاسم حسن زاده امیری خواست شماره ۲۴ را از بایگانی خارج کند و بر تن مهرداد کفشگری بپوشاند.

مدیرعامل باشگاه نیز به احترام پدر و همسر مرحوم نوروزی با این درخواست موافقت کرد تا مهرداد کفشگری در این فصل با شماره خاطره انگیز و فراموش نشدنی ۲۴ برای تیم خونه به خونه به میدان برود.

گفتنی است، مهرداد کفشگری بازیکن سابق پرسپولیس تهران و پدیده مشهد روز گذشته رسماً به تیم خونه به خونه مازندران پیوست.

 

پاسخی بگذارید