صحبت های پاسور و لیبرو کاله آمل؛
تاریخ: ۱:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
نام نویسنده: علی گرجی پور
امسال در مقابل تیم های بزرگ حرف هاي زيادي برای گفتن خواهیم داشت!

در سال قبل فشار روی بازیکنان تیم زیاد بود و حرف و حدیث های زیادی پشت این تیم جوان بود ولی ما نشان دادیم که تیم کاله با همین بازیکنان جوان و خوب میتواند در مقابل تیم های بزرگ نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد کریمی پاسور تیم والیبال کاله آمل گفت؛کاله تیم خوب و یکدستی هست و ما در مقابل تیم های بزرگ حرف هاي زيادي برای گفتن خواهیم داشت.

پاسور تيم ملي جوانان ايران ادامه داد:در سال قبل فشار روی بازیکنان تیم زیاد بود و حرف و حدیث های زیادی پشت این تیم جوان بود ولی ما نشان دادیم که تیم کاله با همین بازیکنان جوان و خوب میتواند در مقابل تیم های بزرگ نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.

پاسور مازندراني و آينده دار واليبال ايران در پاسخ به این سوال که آیا میتوان او را جانشین سعید معروف نامید گفت:من تمام تلاش خودم را میکنم تا بتوانم خودم را در بهترین شرایط آمادگی نگه داشته باشم و امیدوارم بتوانم به جایی که حقم هست برسم.

همچنین ابوالفضل قلی پور لیبرو تیم والیبال کاله آمل گفت:شرايط تیم خوب است و ما امیدواریم بتوانیم با کمک سرمربی و کادر فنی خوبی که داریم تیم کاله را به جایگاه اصلی خودش برسونیم.

وی افزود:شرایط آمادگی تیم روز به روز بهتر میشود و ما امیدواریم که بتوانیم با یک تیم قوی و در خور شأن مردم آمل روانه مسابقات لیگ امسال بشویم.

ليبروي تیم کاله آمل در پايان تصريح كرد:آمل تماشاگران فوق العاده ای دارد و سال قبل نیز با وجود ترکیب جوان تیم کاله باز هم دست از حمایت های خود نکشیدند و بازی کردن در ورزشگاه پیامبراعظم شهر آمل برای هر تیمی بسیار دشوار بود و ما امسال نیز به حمایت های آنها نیاز داریم.

 

پاسخی بگذارید