تاریخ: ۶:۰۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نام نویسنده: sobhan

ستاره تیم ملی بستکبال ایران گفت: در جام ملت‌های آسیا باد آنقدر خوب کار کنیم که حرف و حدیثی باقی نماند. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فارس، حامد حدادی پس از قهرمانی در تورنمنت ویلیام جونز و بازگشت به ایران اظهار داشت: بازی‌های خوبی بود در ابتدای کار یک مقدار نا هماهنگ بودیم […]

ستاره تیم ملی بستکبال ایران گفت: در جام ملت‌های آسیا باد آنقدر خوب کار کنیم که حرف و حدیثی باقی نماند.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فارس، حامد حدادی پس از قهرمانی در تورنمنت ویلیام جونز و بازگشت به ایران اظهار داشت: بازی‌های خوبی بود در ابتدای کار یک مقدار نا هماهنگ بودیم اکثر حریفانمان در آسیا در این تورنمنت حضور داشتند و محک خوبی برایمان بود.

وی با اشاره به شکست مقابل نماینده آمریکا عنوان کرد: فکر می کنم یک مقدار مغرور شده بودیم اما در دیدارهای بعدی به خصوص در مقابل نماینده روسیه به خودمان آمدیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

ملی پوش بسکتبال ایران در خصوص غیبت صمد نیکخواه بهرامی عنوان کرد: کمبود این بازیکن در تیم ملی حس شد و امیدوارم زودتر برگردد البته بازیکنان دیگر هم تا حدودی جای او را پر کردند.

حدادی عنوان کرد: این تورنمنت برای آماده سازی ما پس از جام ملت‌های آسیا بود و به همین دلیل به نتیجه کاری نداشتیم. در مجموع نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم در مسابقات مهم مانند جام ملت‌ها خیلی تیم‌ها مانند قزاقستان می‌آیند و شگفتی ساز می‌شوند. در چین شرایط فرق می کند باید با تمرکز بیشتری به میدان برویم و باید آنقدر خوب کار کنیم که حرف و حدیثی باقی نماند.

وی در خصوص اینکه عنوان ارزشمندترین بازیکن جام را به خود اختصاص داد گفت: این اتفاق برایم مهم نیست من دوست دارم که همیشه تیمم قهرمان شود اگر موفقیتی برای من حاصل می‌شود همه بچه ها کمک می‌کنند..

پاسخی بگذارید