تاریخ: ۲۱:۱۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان با پیروزی در دومین دیدارش راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. به گزارش مازند اسپرت: و به نقل از فارس ، مسابقات چهار وزن دوم ر‌قا‌بت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب (دوشنبه) به وقت تهران در لاس‌وگاس آمریکا آغاز شده است و […]

فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان با پیروزی در دومین دیدارش راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد.

به گزارش مازند اسپرت: و به نقل از فارس ، مسابقات چهار وزن دوم ر‌قا‌بت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب (دوشنبه) به وقت تهران در لاس‌وگاس آمریکا آغاز شده است و نمایندگان کشورمان در اوزان ۵۹، ۷۱، ۸۰ و ۱۳۰ کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند که حمید سوریان در وزن ۵۹ کیلوگرم با پیروزی در دومین دیدارش راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد.

در وزن ۵۹ کیلوگرم که ۴۴ کشتی‌گیر وزن‌کشی کرده‌اند، حمید سوریان‌ پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر مقابل ری‌بر خوزه رودریگز از ونزوئلا به پیروزی دست یافت و راهی مرحله بعد شد. وی در دور سوم به مصاف نیز کشتی‌گیر‌ فنلاندی را با ضربه فنی شکست داد و راهی یک‌چهارم نهایی شد.

کشتی‌گیران کره شمالی، آذربایجان، گرجستان، قرقیزستان و اوکراین در گروه سوریان حضور دارند. در این وزن ۴۴ کشتی گیر وزن کشی کرده‌اند.  

پاسخی بگذارید