گلایه رییس هیات ورزشی سه گانه مازندران؛
تاریخ: ۱۰:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری
لغو مسابقات کشوری ۳ گانه در ساری / همه آمده بودند اما از هماهنگی خبری نبود!

رییس هیات ورزشی سه گانه استان مازندران از لغو مسابقات کشوری۳گانه در ساری خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فردین خداوردی در گفت وگویی اظهارکرد: لغو مسابقات ورزشی به دلیل عدم هماهنگی های لازم مدتی است که در استان باب شده و بعد از لغو مسابقات هیئت ورزشی بوکس، مسابقات ورزش سه گانه دومین هیئت لغو شده در استان است.

وی افزود: به عنوان مسئول امور ورزش های سه گانه تمامی آنچه برای برگزاری یک مسابقه کلاسیک و استاندارد مورد نیاز بوده را تامین کرده و با تمامی دستگاه های مرتبط برای برگزاری این دوره از مسابقات مکتوب هماهنگی های لازم را انجام داده ام.

خداوردی تاکید کرد: قبل از برگزاری مسابقات تیم متشکل از آقایان عباسی، شاملی، بریمانی و هاشمی و با همکاری خانم موسوی جهت نظارت بر برگزاری اصولی مسابقات تشکیل شد اما متاسفانه اتفاقاتی ناخوشایند موجب لغو کل مسابقات آن هم در سطح کشوری توسط میزبان یعنی استان مازندران شد.

رییس هیات ورزشی سه گانه استان مازندران با اشاره به اینکه قایق رانی و موتورسواری دیرتر به مسابقات سه گانه ملحق شدند، یادآور شد: چندساعت مانده به مسابقات دوچرخه سواری پلیس راه مانع حضور دوچرخه سواران در پیست فرح آباد شد و با وجود هماهنگی های لازم که با پلیس راهور انجام شده بود پلیس راهنمایی و رانندگی مدعی بود که با این ارگان هیچ هماهنگی نشده است.

وی تصریح کرد: بعد از رایزنی های بسیار و مذاکرات با مافوق پلیس راه در حال برگزاری مسابقات شنا بودیم که پس از آن مسابقات دوچرخه سواری را آغاز کنیم اما نیروی دریابانی مانع ورود شناگران به آب شد و مدعی عدم هماهنگی با این ارگان برای برگزاری مسابقات شد.

خداوردی با اشاره به اینکه این مسابقات کشوری و با حضور ۱۴ تیم برون استانی و دو تیم استانی بوده خاطرنشان کرد: هرچند تمام نامه نگاری ها و هماهنگی ها مدون و مکتوب موجود است اما این مسابقات یک روزه با اهمال و ناهماهنگی لغو شد.

وی گفت: مقام اول ورزش استان باید پاسخگوی این آبروریزها باشد.تمام هزینه های این مسابقات به صورت شخصی تامین شده است و از هیچ دستگاهی هزینه ای نگرفتیم. برای ورزشکاران برون استانی مکان اقامت بسیار مناسب تدارک دیدیم اما این ناهماهنگی چگونه باعث این آبروریزی شد باید پاسخگو باشند

/ایسنا

دیدگاه ها بسته شده اند.