تاریخ: ۱۲:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه نساجی قائمشهر در پیامی از عوامل برگزاری دربی مازندران تشکر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در دیدار مقابل خونه‌به‌خونه بابل در پیامی از زحمات هواداران و تمام همکاران و عوامل اجرایی در امر برگزاری بازی با خونه به خونه بابل تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام مدیرعامل نساجی مازندران به شرح زیر است؛

خدا را شاکریم که بار دیگر با همت و تلاش بی دریغ مهدی پاشازاده، کادرفنی و بازیکنان توانستیم موفق شده و بازی بزرگ هفته چهارم برابر خونه‌به‌خونه بابل را با برد پشت سر بگذاریم.

بی شک برگزاری منظم، دقیق و بدون مشکل این میعادگاه بزرگ فوتبالی کاری بسیار حساس و خطیر بود که با توجه به اتفاقات اخیر حساس تر نیز جلوه می‌نمود. با این وجود دربی حساس استان مازندران با همکاری خالصانه و دلسوزی هواداران با فرهنگ نساجی مازندران، فرماندار محترم قائم شهر و اعضای پرتلاش شورای تامین، مسئولین امنیتی و انتظامی، سرهنگ مرادی، سرهنگ نجفی و نیروی محترم انتظامی، اکبرزاده مسئول امنیت شهر، خلرودی و دلاوری از هیئت فوتبال استان، رضوی رئیس تربیت بدنی قائم شهر، درویشی رئیس هیئت فوتبال قائم شهر و سایر عوامل بدون کوچکترین مشکلی به پایان رسید که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

در پایان از درگاه خداوند منان سلامتی و تندرستی همه این عزیزان و سربلندی نساجی مازندران را خواستارم.

به گزارش تسنیم، پیام تشکر مدیرعامل باشگاه نساجی قائمشهر در حالی منتشر شده که روز گذشته و پس از اتمام دیدار تیم‌های نساجی و خونه‌به‌خونه درگیری‌های شدیدی بین هواداران دو تیم رخ داده و منجر به زخمی شدن تعدادی از هواداران دو تیم شده است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید