تاریخ: ۱۲:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دارنده مدال برنز جهان گفت: نایب قهرمانی کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی فرانسه تحت تاثیر نتایج کشتی آزاد قرار گرفت و به چشم مسئولان نیامد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد علی گرایی فرنگی کار وزن ۷۱کیلوگرم با بیان این مطلب اظهار داشت: قبل از مسابقات انتخابی تیم ملی دچار آسیب دیدگی شدید شدم که به همین دلیل نتوانستم در مسابقات انتخابی تیم ملی عملکرد مناسبی داشته باشم. شدت آسیب دیدگی‌ام به حدی بود که می‌خواستم با گواهی پزشکی در مسابقات شرکت نکنم ولی کادر فنی مجابم کرد که در این مسابقات شرکت کنم و هم خوشحال هستم که با کسب مدال در مسابقات جهانی فرانسه توانستم جواب اعتماد آنها را بدهم.

وی ادامه داد: در این مسابقات جهانی در کشتی اولم با نفر سوم المپیک از گرجستان کشتی گرفتم و پس از آن با مدال‌آور اروپا روبه‌رو شدم و سپس با استابلر آلمانی نفر اول دنیا مسابقه دادم که متاسفانه شکست خوردم و برای کسب مدال برنز هم رسول چونایف دارنده مدال المپیک و جهان و حریفی از مولداوی که نایب قهرمان جهان بود را شکست دادم. در مجموع همه حریفانم عنوان‌دار جهان و المپیک بودند.

گرایی تصریح کرد: این مسابقات اولین تجربه حضورم در مسابقات جهانی بود و استرس زیادی داشتم که فکر می کنم روی عملکردم تاثیر گذار بود. در این کشتی هم ۷ بر صفر عقب افتادم ولی توانستم امتیازات لازم را برای پیروزی و کسب مدال برنز کسب کنم.

وی با بیان اینکه نایب قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی تحت تاثیر نتایج کشتی آزاد قرار گرفت، خاطر نشان کرد: هیچ کشتی‌گیر و تیمی برای باختن به میدان مبارزه نمی‌رود. کشتی‌گیران آزاد هم بدشانسی آوردند . آنها برای کشورمان کم موفقیت کسب نکردند که حالا اینقدر به آنها کم لطفی می شود. در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ بوداپست آنها موفق شدند عنوان قهرمانی را کسب کنند و حالا گویا تمام موفقیت‌های‌شان به دست فراموشی سپرده شده است.

گرایی در مورد استقبال مسئولان استان فارس و شهر شیراز خاطر نشان کرد: دنبال چیزی نیستم. شاید برای همین است که دیده نمی‌شوم. در خصوص این مسئله صحبت نکنم بهتر است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید