از نگاه دوربین کیوان سیر؛
تاریخ: ۲۱:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
نام نویسنده: علی احمدی
تصاویر حواشی دیدنی دیدار نساجی قائمشهر و خونه به خونه بابل

تیم فوتبال نساجی با شکست یک بر صفر مقابل خونه به خونه فاتح دربی مازندران شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در بازی که پیش از شروع آن جنجال زیادی به پا شده بود، دو تیم در ابتدا بازی را آرام و محتاط آغاز کردند و اشتباه خط هافبک دو تیم باعث شد بارها توپ در میانه زمین لو برود.
اما بعد از گذشت حدود ۱۵ دقیقه از  شروع بازی این نساجی بود که بازی را در دست گرفت و تقریبا بر بازی مسلط بود. شاگردان مهدی پاشازاده در این دقایق از بازی چند موقعیت خطرناک روی دروازه خونه به خونه خلق کردند که در دقیقه ۳۴ محمد آشتیانی دروازه خونه به خونه را با ضربه سر باز کرد و تیمش را در دربی استان مازندران پیش انداخت.
در ادامه بازی، خونه به خونه جلوکشید ولی حملات این تیم نتیجه ای نداشت تا بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به نفع نساجی به پایان برسد.
اما در نیمه دوم شاگردان جواد نکونام کاملا فوتبال تهاجمی را دستور کار قراردادند و چند بار تا آستانه بازکردن دروازه نساجی پیش رفتند اما بدشانسی و البته درخشش مجتبی روشنگر باعث شد شاگردان مهدی پاشازاده پیروزی در دربی مازندران را در ورزشگاه خانگی خود جشن بگیرند.
با وجود حواشی که پیش از شروع بازی در مورد حضور هواداران خونه به خونه وجود داشت، این بازی بدون تنش بین هواداران دو تیم به به پایان رسید.
نساجی با این پیروزی به سومین پیروزی خود در ۴ هفته اول لیگ یک رسید و موقتا به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کرد.

درگیری شدید پس از دربی مازندران/هواداران خونه به خونه در ورزشگاه حبس شدند!

با توجه به حساسیت بالای این بازی (دربی مازندران) تدابیر شدید امنیتی قبل از شروع مسابقه اتخاذ شده بود اما متأسفانه بعد از پایان این دیدار و شکست خونه به خونه هواداران ۲ تیم با هم درگیر شدند که متأسفانه شاهد اتفاقات تلخی در پایان بازی بودیم.

 ۲ هوادار بابلی به دلیل پرتاب سنگ هواداران راهی بیمارستان شدند، شیشه‌های اتوبوس هواداران خونه به خونه که قصد رفتن به شهر بابل را داشتند شکسته شد.

همچنین هواداران خونه به خونه بعد از پایان مسابقه در ورزشگاه محبوس شدند و نمی‌توانستند از ورزشگاه خارج شوند.

این درگیری حتی به خیابان‌های شهر نیز منتقل شد که منجر به درگیری‌های فیزیکی و پرتاب سنگ  از سوی هواداران ۲ تیم شد.

ترافیک شدید در خیابان شهر جویبار قائمشهر سبب شد تا اتوبوس تیم خونه به خونه با توقف های پی در پی روبرو شود و همین مسئله سبب شد تا هواداران نساجی حاضر در این خیابان دست به فحاشی و آسیب رساندن به اتوبوس تیم خونه به خونه بزنند.

 

 

 

پاسخی بگذارید