تاریخ: ۱۹:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

نخستین دوره دانش افزایی مربیان بومی والیبال استان مازندران زیر نظر بهروز عطایی سرمربی کاله و مربی بین المللي والیبال ایران از ساعت ده صبح در شهر فریدونکنار آغاز شد. به گزارش مازند اسپرت ؛ این دوره آموزشی با حضور بیش از چهل مربی آقا و خانم در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان […]

454545نخستین دوره دانش افزایی مربیان بومی والیبال استان مازندران زیر نظر بهروز عطایی سرمربی کاله و مربی بین المللي والیبال ایران از ساعت ده صبح در شهر فریدونکنار آغاز شد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ این دوره آموزشی با حضور بیش از چهل مربی آقا و خانم در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار برگزار شد.

این دوره آموزشی به مدت یک روز به همت هیئت والیبال و اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار برگزار گردید.

کلیج رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار در ابتدای شروع کلاس ضمن عرض خیر مقدم به همه مربیان اذعان داشت:بسیار خوشحال هستیم که امروز در خدمت شما مربیان عزیز هستیم و امیدواریم برگزاری این کلاس مفید باشد.

این مقام مسئول ادامه داد:از آقای عطایی افتخار والیبال استان مازندران هم نهایت تشکر را دارم که با حضور خود در این کلاس باعث ارتقای والیبال استان خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار همچنین ادامه داد:از همت هیئت والیبال شهرستان فریدونکنار هم تشکر میکنم که با تلاش های خود میزبانی این دوره آموزشی را برعهده گرفت.

بهروز عطایی مدرس این کلاسی آموزشی هم در ابتدای صحبت های خود افزود:امیدواریم بتوانیم در این کلاس آموزشی دانش های خود را به یکدیگر منتقل کنیم.

سرمربی تیم کاله مازندران همچنین بیان داشت:این کلاس در صورتی بسیار مفید خواهد بود که ما بتوانیم در این کلاس با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم.
در این کلاس آموزشی نحوه تمرین دادن مربيان،مدیریت مربیان،نحوه بدنسازی و…آموزش داده شد.

پاسخی بگذارید