صحبت های مالک باشگاه خونه به خونه بابل؛
تاریخ: ۱۴:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۰
نام نویسنده: علی احمدی
مسئولان قائمشهر از اسم خونه به خونه می ترسند!/ نکونام دربی‌باز است !

مالک باشگاه تیم فوتبال خونه به خونه گفت: این حق ما است که ۱۰درصد از جایگاه ورزشگاه در اختیار مان باشد و بتوانیم از حضور تماشاگران‌مان استفاده کنیم اما متاسفم برای مسئولین .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،قاسم حسن‌زاده در گفت و گویی در خصوص بازی فردا مقابل نساجی مازندران، اظهار داشت: شرایط تیم ما خوب است. مطمئنا برای برد به میدان می‌رویم. با توجه به شناختم از نکونام او را  دربی باز میدانم که روحیه جنگنده‌ای دارد. مطمئنا برای برد به میدان خواهیم رفت و سه امتیاز را کسب می‌کنیم. با توجه به اینکه حواشی در این چند روز اخیر برای این بازی درست کردند و اجازه ندادند هواداران ما در این دیدار در ورزشگاه حضور پیدا کنند اما با روحیه بالایی به میدان خواهیم رفت چون بازیکنان باغیرتی در این تیم حضور دارند و می‌دانم نکونام با سه امتیاز از این میدان خارج می‌شود.

وی در خصوص اینکه با توجه به نامه شورای امنیت هواداران خونه به خونه حق حضور در ورزشگاه را ندارند، اظهار داشت: آنطور که من شنیدم با توجه به نامه نگاری‌هایی که شده شورای امنیت استان و مسئولین قائمشهر اجازه حضور هواداران ما را در ورشگاه ندادند. نمی‌دانم وقتی فاصله بین قائمشهر و بابل زیاد نیست ،اینقدر مسئولین هراسان هستند و نمی‌توانند یک بازی را برگزار کنند؟  ما در کشوری زندگی می‌کنیم که از لحاظ امنیتی بهترین است و راحت زندگی می‌کنیم. من گفتم اگر نمی‌توانیم از لحاظ امنیت شرایط را مهیا کنید بهتر است بازی برگزار نشود. این حق ما است که  ۱۰درصد از جایگاه ورزشگاه را داشته باشیم و بتوانیم از حضور تماشاگران‌مان استفاده کنیم اما متاسفم برای مسئولین که اینطور با ما رفتار کردند. طبق قانون باید ۱۰درصد به ما می‌دادند ولی کسی پاسخگو نیست. این کار غیرحرفه‌ای است به هر حال این دربی است و نمی‌شود یکطرفه باشد و تمام ورزشگاه تیم نساجی را حمایت کنند. اینطور که پیداست مطمئنا قرار است از هواداران نساجی هم فحاشی بشنویم  و هم بی‌احترامی. این را باید بگویم با وجود همه این فشارهایی که برای ما درست کردند با روحیه بالایی به میدان خواهیم رفت.

وی در پایان اظهار داشت: مسئولان قائمشهر از اسم خونه به خونه می‌ترسند چون ما همیشه  دربی را برده‌ایم. آنها دوست دارند شرایط و جو را تغییر دهند و فکر می‌کنند با این کار می‌توانند شرایطی را به وجود بیاورند که برای ما سخت شود و ما نتوانیم از دربی نتیجه خوبی کسب کنیم. ولی ما با همه سختی فردا به میدان می‌رویم و مطمئنا پیروز خواهیم شد.

پاسخی بگذارید