تاریخ: ۱۱:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: قاسم رضایی روی یک بارانداز غافلگیر شد. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از تسنیم، احد پازاج در خصوص مسابقات روز نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان و کسب یک مدال نقره اظهار داشت: در روز اول زیدوند خیلی بد بود و چون تجربه اول وی بود آن‌طور […]

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: قاسم رضایی روی یک بارانداز غافلگیر شد.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از تسنیم، احد پازاج در خصوص مسابقات روز نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان و کسب یک مدال نقره اظهار داشت: در روز اول زیدوند خیلی بد بود و چون تجربه اول وی بود آن‌طور که باید کشتی بگیرد نگرفت و نتوانست مواردی که به وی بارها گوشزد کرده بودیم را پیاده کند.

وی افزود: قاسم رضایی کشتی‌های بسیار خوبی گرفت و به‌خصوص برابر حریف روس خود به خوبی به میدان رفت و از تمام توانش استفاده کرد. او زحمت خودش را کشید اما در کشتی با نماینده ارمنستان که ۲ بار با وی رقابت کرده بود روی بارانداز غافلگیر شد و امتیاز از دست داد. ما به وی گفته بودیم در بارانداز امتیاز ندهد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان خاطرنشان کرد: عبدولی در شرایط مسابقه نبود و باید بررسی کنیم و نقاط ضعف و قوت او را بهبود ببخشیم. او سهمیه گرفت ولی مدال را از دست داد.

پازاج گفت: اکنون باید به فکر ۴ وزن دوم باشیم و با توجه به قرعه خوبی که داریم به مسابقات روز دوم خوشبین هستیم و امیدوارم نتایج بهتری را کسب کنیم.
 

پاسخی بگذارید