تاریخ: ۱۱:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

کریستیانو رونالدو از ۱۵ جولای که به تمرینات رئال مادرید اضافه شد و به نوعی استارت فصل جدید را با کهکشانی ها زد تا به امروز، دچار یک افت عجیب و غیرمنتظره در امر گلزنی شده است. به گزارش مازند اسپرت:رونالدو در دو ماه گذشته، برای رئال مادرید و تیم ملی پرتغال ۹ بازی انجام […]

کریستیانو رونالدو از ۱۵ جولای که به تمرینات رئال مادرید اضافه شد و به نوعی استارت فصل جدید را با کهکشانی ها زد تا به امروز، دچار یک افت عجیب و غیرمنتظره در امر گلزنی شده است.

به گزارش مازند اسپرت:رونالدو در دو ماه گذشته، برای رئال مادرید و تیم ملی پرتغال ۹ بازی انجام داده و در ۸ تای آنها از گلزنی عاجز مانده است. رونالدو شب گذشته در دیدار پرتغال و آلبانی که با برتری ۱-۰ پرتغال خاتمه یافت نیز یک فرصت عالی گلزنی را از دست داد و توپ را در شرایطی ایده آل به تیرک دروازه کوبید؛ فرصتی که در شرایط عادی او از دست نمی داد.

رونالدو برای رئال مادرید در این مقطع، ۷ بازی انجام داده و تنها در برابر منچسترسیتی در تور استرالیا موفق به زدن یک گل شد. او برابر اینتر، آث میلان و رم، در تور پیش فصل رئال در گلزنی ناکام ماند و تورنمنت آئودی کاپ مونیخ را نیز به دلیل مصدومیت کمر از دست داد. رونالدو به همین دلیل در بازی دوستانه در نروژ برابر والرنگا نیز حضور نداشت اما در برابر گالاتاسرای در جام سانتیاگو برنابئو به میدان رفت و جالب اینکه  آنجا هم موفق به گلزنی نشد.

رونالدو در بهترین شرایط بدنی به اولین بازی رئال مادرید در لالیگا برابر خیخون رسید ولی در کمال تعجب بازهم موفق به زدن گل نشد. او در آن بازی ۱۰ بار به سمت دروازه حریف اقدام به شوترنی کرد که ۴ تای آنها داخل چارچوب بود. رئال مادرید آن بازی را با تساوی بدون گل به اتمام رساند.

در بازی دوم فصل رئال مادرید برابر بتیس نیز که به برتری ۵-۰ کهکشانی ها ختم شد، نام رونالدو در فهرست گلزنان ثبت نشد. او در این بازی ۶ بار اقدام به شوترنی کرد اما توپ های او راهی به دروازه حریف پیدا نکردند.

فوق ستاره پرتغالی برای تیم ملی کشورش در هفته اخیر نیز دو بار به میدان رفت. در دیدار دوستانه برابر فرانسه که به شکست ۱-۰ پرتغالی ها ختم شد و بازی شب گذشته برابر آلبانی که زننده تک گل پرتغال، ولوسو بود.

عدم گلزنی در ۸ بازی از ۹ بازی، برای رونالدو یک مورد عجیب و بی سابقه است اما در رئال مادرید بر این عقیده اند که گلزنی های این اعجوبه، خیلی زود شروع خواهد شد. رئال مادرید هفته آینده در زمین اسپانیول به میدان خواهد رفت؛ آیا طلسم گل نزدن های رونالدو در بارسلون باطل خواهد شد؟

پاسخی بگذارید