تاریخ: ۱۱:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت مصدومان این تیم را تشریح کرد. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، دکتر حقیقت در رابطه با آخرین وضعیت مصدومیت وحید حیدریه اظهار داشت: با مصدومیتی که وحید حیدریه داشت، ترجیح ما این بود که وی با توجه به عدم امکان همراهی تیم المپیک […]

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت مصدومان این تیم را تشریح کرد.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، دکتر حقیقت در رابطه با آخرین وضعیت مصدومیت وحید حیدریه اظهار داشت: با مصدومیتی که وحید حیدریه داشت، ترجیح ما این بود که وی با توجه به عدم امکان همراهی تیم المپیک در بازی و تمرینات سنگین در تهران بماند تا برنامه درمانی وی را کاملا زیر نظر داشته باشیم اما با توجه به اصرار مسوولان تیم المپیک، برانکو موافقت کردند هر سه بازیکن راهی شوند.

وی افزود: در حال حاضر نمی‌توانیم درباره اینکه این بازیکن چه شرایطی برای بازی حذفی دارد، قضاوت کنیم. منتظر بازگشت تیم المپیک هستیم تا ببینیم روند درمانی و پیشرفت بهبودی او چگونه بوده است.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت لوکا ماریچ نیز خاطرنشان کرد: او تمرینات اختصاصی و برنامه‌های فیزیوتراپی را دنبال می‌کند. اما هنوز آماده حضور در بعضی تمرینات سنگین و درگیرانه نیست و همانطور که از قبل هم اعلام شد، به بازی پیش روی ما نمی‌رسد.

پاسخی بگذارید