تاریخ: ۱۶:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ بعد از شكست خانگی تیم فوتسال شهروند ساری برابر دبيري تبريز به سراغ مدیر عامل این باشگاه رفتیم و سوالاتی را در خصوص علت این شکست تحقیر آمیز خانگی از ایشان پرسیدیم که در ادامه صحبت های سعید نجاریان را در گفتگو با خبرنگار مازند اسپرت را میخوانید :   […]

najjarianبه گزارش مازند اسپرت ؛ بعد از شكست خانگی تیم فوتسال شهروند ساری برابر دبيري تبريز به سراغ مدیر عامل این باشگاه رفتیم و سوالاتی را در خصوص علت این شکست تحقیر آمیز خانگی از ایشان پرسیدیم که در ادامه صحبت های سعید نجاریان را در گفتگو با خبرنگار مازند اسپرت را میخوانید :

 

مازند اسپرت : بازی اول را خیلی بد باختید ، نظرتان در خصوص این شکست خانگی چیست ؟

بازي با دبيري بازيه اولمان بود و ما تمام تداركاته لازم را براي نتيجه گرفتن و پيروزي در اين بازي را به نحو احسن انجام داده بوديم متاسفانه بازي را نتوانستيم ببريم و به هر حال شكست خورديم اصلا به هيچ وجه اين شكست توجيه پذير نيست من قبول ندارم ما نمي بايست جلوي ۵ هزار هوادار و اين تمهيدات و مواردي كه پيش بيني كرده بوديم ببازيم.

مازند اسپرت :يه سوالي كه در ذهن تمام هواداران و مردم ساري وجود دارد این است كه آيا بهتر نبود قبل از شروع فصل چند دیدار تداركاتي براي افزايش هماهنگي بين بازيكنان انجام مي داديد؟

ما هرساله چند بازي تداركاتي با تيم هاي ليگ برتري قبل از شروع فصل انجام مي داديم ولي امسال با نظر كادر فني تيم و بدليل اينكه تيم در بدنسازي بوده و امكان آسيب ديدگي وجود داشت ، بازي تداركاتي سنگين انجام نداديم.

مازند اسپرت : نظرتون درباره ي لغزندگي سالن و گرماي بيش از حد چیست؟

گرماي بيش از حد سالن كه دسته كسي نبود و به ما ارتباطي نداشت كه بتوانيم كاري كنيم به هر حال سالن سالنه نا مناسبيه لغزندگي زمين هم بر ميگرده به كفپوش كه برايه مسابقات واليبال رنگ آميزي شده بود و به هر حال اين رنگ آميزي باعث شد كه همچين فضايي پيش بياد ولي بعضي ها اعتقاد دارن كه لغزندگي زمين برعملكرد هر دوتيم تاثير گذاره ولي بيشتر به ما ضرر زد چون تيم حريف داشت دفاع مي كرد و بيشتر ساكن بود و احتياج به توقف بازي داشت ولي تيم ما احتياج به سرعت دادن به بازي و جابجايي بود به همين دليل بيشتر بر ضرر ما بود.

مازند اسپرت :از حالا براي بازيهاي بعد چه تغييراتي ايجاد مي شود؟

بازيهاي بعد كه در اين ساعت انجام نخواهد شد ، ولي چاره ای نداريم و  بايد يک سري كارهايي انجام بدهيم.

مازند اسپرت : بازي دوم شما با حفاري اهواز است ، اين بازي را چه طور مي بينيد؟

در اهواز بازي هميشه مشكله چون بدليل گرماي بيش از حد هوا و تيم اهواز تيم منسجم و بومي و خوبيه هميشه بازي تو اهواز سخته ولي ما براي جبران شكست در بازي اولمان به اهواز مي رويم و هدفمان كسب حداكثر امتياز و پيروزي در اين بازي است .

مازند اسپرت : :صحبتتان با هواداران چيه؟

هوادارن بايد مقداري صبور باشند ما ساله گذشته مشكل گلزني نداشتيم و تا هفته هاي آخر از لحاظ گلزني رتبه دوم را در جدول داشتيم فقط تنها مشكله ما در كارهايه دفاعي بود كه با جذب عماد محمدي كه كاپيتان تيم فردوسي بود و طاها مرتضوي اميدواريم كه اين مشكل هم برطرف شود .عماد محمدي كه در اين بازي مصدوم بود و طاها مرتضوي هم چون بازيه اولش بود نتوانست به خوبي عمل كند ولي در بازيهاي  آينده حتما بهتر خواهیم ش . ما امسال تيم خوبي بستيم و تيمي نيستيم كه بخواهيم در رده هاي آخر جدول حضور داشته باشيم ما اين تيم را بستيم كه در رده هايه بالاي جدول حضور داشته باشيم و قطعا من صحبت هاي لازم را با كادر فني و بازيكنان انجام مي دهم تا در بازيهاي بعد شرمنده هوادارانمون نشيم.

مازند اسپرت : صحبت پاياني؟؟

تشكر مي كنم از همه ي كساني كه از تيم حمايت كردن انشاالله بتوانيم در اهواز سه امتياز را بگيريم و شكست در اين بازي را جبران كنيم.

پاسخی بگذارید