تاریخ: ۹:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

    علی کفاشیان و حبیب کاشانی امروز برای دیدار با رئیس فدراسیون آلمان ،هلند را ترک کردند.     به گزارش “مازنداسپرت“، در همین راستا کاشانی و کفاشیان برای دیدار با رئیس فدراسیون آلمان ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه محل اردوی تیم امید را ترک کردند و به آلمان رفتند.قرار است در این جلسه […]

 

 

علی کفاشیان و حبیب کاشانی امروز برای دیدار با رئیس فدراسیون آلمان ،هلند را ترک کردند.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، در همین راستا کاشانی و کفاشیان برای دیدار با رئیس فدراسیون آلمان ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه محل اردوی تیم امید را ترک کردند و به آلمان رفتند.قرار است در این جلسه طرفین در مورد همکاری‌های متقابل با یکدیگر صحبت کنند.

تیم ملی امید ایران برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی در هلند حاضر شده است. شاگردان محمد خاکپور در سومین دیدار دوستانه خود در این اردو امشب از ساعت ۲۱:۳۰ در دیداری دوستانه به مصاف دیسل اسپورت بلژیک می‌روند.

ایران در بازی اول مقابل آشیل هلند به پیروزی ۴ بر صفر و در بازی دوم خود مقابل روداکرکراد به برتری ۳ بر صفر رسیدند.

اعضای تیم ملی ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه به وقت محلی محل اردوی خود در هلند را ترک می‌کنند و به بلژیک می‌روند تا ساعت ۱۹ به وقت محلی دیدار دوستانه خود را برگزار کنند.پس از اتمام مسابقه بازیکنان تیم ملی امید به هلند باز می‌گردند و وسایل خود را برای بازگشت به تهران جمع خواهند کرد. این آخرین برنامه تمرینی تیم امید در اردوی هلند است.اعضای تیم ملی امید ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه به وقت محلی در روز چهارشنبه به سمت ایران باز می‌گردند.بازیکنان تیم ملی امید برای بازگشت به تهران ابتدا به دوسلدورف و از آنجا به تهران باز می‌گردند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید