تاریخ: ۷:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین از پیروزی مقابل ایران به عنوان قدم نخست تیمش برای راهیابی به المپیک یاد کرد. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از تسنیم، لوچیانو دی‌چکو، کاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین در مورد پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل ایران در جام جهانی ۲۰۱۵ گفت: اولین بازی برای ما خیلی […]

کاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین از پیروزی مقابل ایران به عنوان قدم نخست تیمش برای راهیابی به المپیک یاد کرد.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از تسنیم، لوچیانو دی‌چکو، کاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین در مورد پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل ایران در جام جهانی ۲۰۱۵ گفت: اولین بازی برای ما خیلی مهم بود. تعدادی از بازیکنان ما نخستین بازی ملی خود را تجربه می‌کردند. این پیروزی، قدم نخست خوبی به سوی المپیک بود. من بهترین آرزوها را برای ایران در ادامه جام جهانی دارم.

فاکوندو کونته، بازیکن شماره هفت آرژانتین و بهترین بازیکن دیدار ایران – آرژانتین هم در مورد پیروزی تیمش در بازی نخست جام جهانی ۲۰۱۵ والیبال اظهار داشت: ایران باخت، اما خوب بازی کرد. ایران تیم قدرتمندی است. چند سال است که والیبال ایران سر زبان‌ها افتاده و موجب شگفتی همگان شده است.

وی ادامه داد: سطح والیبال ایران حرفه‌ای است. برای ما برد در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار بود، چون هم بازی اول روحیه بخش است و هم اینکه برد برابر ایران به ما انگیزه بیشتری برای ادامه راه می‌دهد. برد بازی اول یعنی اینکه ما روند خوبی را در پیش داریم و جای نگرانی نیست.

کونته خاطر نشان کرد: بازی برابر ایران واقعاً سخت بود. در کل در جریان بازی اختلاف امتیاز هر ست بسیار ناچیز بود، اما در ست اول ایران ما را ترساند، چون با اینکه اختلاف امتیاز ما بالا بود، اما ایران خودش را توانست به ما برساند و حتی ست اول را ببرد.

بازیکن شماره هفت تیم ملی والیبال آرژانتین در مورد بازی با لهستان نیز عنوان کرد: ما در یک بازی دوستانه این تیم را شکست داده‌ایم، اما بازی رسمی کاملاً متفاوت است، البته فعلاً باید به فکر بازی فردا با ونزوئلا باشیم و هیچ تیمی را دست‌کم نگیریم. همه بازی‌ها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است، چون هدف‌مان ارتقای روند پیشرفت تیم است.

پاسخی بگذارید