هفته سوم لیگ دسته یک فوتبال کشور؛
تاریخ: ۲۰:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
نام نویسنده: علی گرجی پور
خیز بلند مازنی ها برای شهرآورد/استقبال نکونام و پاشازاده از دربی با برد !

در هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور دو نماینده مازندران برابر حریفاشنان به برتری دست پیدا کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشورعصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در این روز دو نماینده مازندران در برابر حریفاشنان صف آرایی کردند و موفق شدند پیروز از میدان خارج شوند.

در این هفته خونه به خونه با نتیجه ۴ بر صفر صبای قم را در هم کوبید و نساجی در دیداری خارج از خانه برابر آلومینیوم اراک دو بر صفر پیروز شد.

کاپیتان نکو افاضلی را گلباران کرد/غم ” قمی ” ها در بابل !

تیم خونه به خونه بابل با نتیجه چهار بر صفر میهمان خود صبای قم را در هم کوبید.گل های خونه به خونه را در این دیدار حمید دیوسالار، روح الله باقری و حمید کاظمی(۲گل) به ثمر رساندند.

هفته سوم لیگ دسته اول کشور با دیدار دو تیم خونه به خونه بابل و صبا قم ساعت ۱۷:۳۰ آغاز گردید که سرخپوشان خونه به خونه به مصاف تیم یکدست آبی پوش صبا رفت.
ابتدای کار برای ادای احترام به بازیکن اسبق تیم خونه به خونه(مرحوم سید حمید حسینی) بازیکنان دو تیم یک دقیقه سکوت اختیار کردند.
شاگردان نکونام از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند اما باز هم بابلی ها با بدشانسی مواجه شدند و در دقیقه ۱۵ وفا هخامنش مدافع این تیم دچار مصدومیت شد و قادر به ادامه بازی نشد و محمد قریشی بجای ایشان وارد زمین شد.
دقیقه۱۵شوت سرکش آرش عبدلی بازیکن صبا را دروازبان خونه به خونه به زیبایی مهار کرد و یک دقیقه بعد نوبت به بابلی ها رسید که توسط مهدی خیری دروازه حریف را تهدید کند.
دقیقه۳۳ضربه کرنر زیبای محمد قاسمی نژاد را محمد قریشی با ضربه سر برای حمیدرضا دیوسالار ارسال کرد و مدافع پیش تاخته خونه به خونه اولین گل این تیم را به ثمر رساند.
این پایان کار نبود و چهار دقیقه بعد هادی خیری با یک پاس در عرض زیبا برای روح الله باقری مهاجم فرصت طلب خونه به خونه را صاحب توپ کرد تا دومین گل شاگردان نکونام را به ثمر برساند.
نیمه اول این دیدار با همان نتیجه دو بر صفر به سود بابلی ها به پایان رسید.
نیمه دوم این دیدار با حملات پی در پی شاگردان نکونام آغاز شد.بازیکنان صبا نیز چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند اما مدافعان بابلی با دفاع بی نقص خود مانع از گلزنی آنها شدند.
دقیقه ۸۷ بازیکنان خونه به خونه طی یک ضدحمله خطرناک به سمت دروازه صبا هجوم بردند و مدافعان صبا در محوطه جریمه حمید کاظمی را سرنگون کردند و داور نقطه پنالتی را نشان داد و گل سوم خونه به خونه توسط حمید کاظمی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.
این پایان کار نبود و حمید کاظمی در دقیقه۹۰ با یک شوت سهمگین توپ را به کنج دروازه صبا فرستاد تا دروازبان این تیم فقط نظاره گر این صحنه باشد و حمید کاظمی تعویض طلایی نکونام لقب بگیرد.

پیروزی نساجی در خاک اراک / آقا پاشا بیرون از خانه می تازد !

هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز برگزار شد؛ آلومینیوم اراک در یکی از دیدارهای این هفته در شرایطی برابر نساجی مازندران قرار گرفت که بازی امروز از جهاتی خاص حائز اهمیت بود.

حضور مهدی پاشازاده بر روی نیمکت تیم نساجی یکی از مهمترین نکات این دیدار بود چرا که پاشازاده فصل پیش با حضوری موفق در اراک بار دیگر با نشان دادن توانمندی های خود محبوبیتش در نزد هواداران را افزایش داد و این چهره محبوب در اراک در برابر تیم سابق خودش قرار گرفت و موفق شد تیم سابقش را در خانه خودش شکست دهد.

از طرفی دیگر تیم نساجی قائمشهر که در بازی قبلی خود یک شکست خانگی را متحمل شد، بدنبال جبران این نتیجه بود و تمام توان خود را برای کسب این سه امتیاز و جبران شست هفته گذشته بکار برد.

شاگردان پاشازاده موفق شدند در این دیدار دو بار توسط مجتبی بیژن و مرتضی غلامعلی تبار گلزنی کنند و در نهایت با ارائه یک بازی خوب میزبان اراکی خود را شکست دهند و سه امتیاز این دیدار خارج از خانه را بدست بیاورند به روحیه ای عالی به استقبال دربی مازندران بروند.

گفتنیست؛ هفته آینده شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ دربی مازندرانی نساجی قائمشهر و خونه به خونه بابل در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار خواهد شد .

پاسخی بگذارید