تاریخ: ۵:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

فرنگی کار وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی می گوید به هیچ عنوان از مقام پنجمی جهان راضی نیست و مقابل حریف دانمارکی کم کاری کرده است. به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از ایسنا، سعید عبدولی درباره عملکرد خود در مسابقات جهانی کشتی فرنگی و کسب مقام پنجمی، بیا‌ن‌ کرد: در مقابل کشتی‌گیر‌ دانمارکی کم […]

فرنگی کار وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی می گوید به هیچ عنوان از مقام پنجمی جهان راضی نیست و مقابل حریف دانمارکی کم کاری کرده است.

به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از ایسنا، سعید عبدولی درباره عملکرد خود در مسابقات جهانی کشتی فرنگی و کسب مقام پنجمی، بیا‌ن‌ کرد: در مقابل کشتی‌گیر‌ دانمارکی کم کاری کردم. می‌توانستم کشتی را ببرم و در فینال باشم تا این بلا سرم نیاید. در مسابقه با کشتی‌گیر آمریکایی نیز داوران بی انصافی کردند. شش دقیقه من این کشتی‌گیر‌ را دنبال کردم، اما اخطار و پوئن و هیچ چیز دیگری ندادند و خیلی راحت کشتی را از دست من در آوردند.

 

 

وی ا‌دا‌مه‌ داد: این نتیجه‌ برایم خیلی گران تمام شد و خیلی اذیت شدم. اصلا از مقام پنجمی راضی نیستم. به دوستم هم گفتم که باید جایی بروم و با خود خلوت کنم. من نتوانستم حق خود را بگیرم و یک جاهایی هم کم کاری کردم. من تمام توانم را رو کردم و زورم را زدم، اما نشد. از مردم ایران که دعاهایشان شامل حال من بود، معذرت خواهی می‌کنم و سعی می‌کنم در ر‌قا‌بت بعدی جبران کنم.

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید