تاریخ: ۴:۲۳ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نام نویسنده: sobhan

بیسک ، کشتی گیر ٧٥ کیلوی آمریکایی با ٢ امتیاز حاصله از اخطار فنی سعید عبدولی را در مسابقه رده بندی این وزن شکست داد. به گزارش مازند اسپرت:درنخستین روز از رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در شهر لاس وگاس آمریکا ، عبدولی دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی سال ۲۰۱۱ جهان در دیدار […]

بیسک ، کشتی گیر ٧٥ کیلوی آمریکایی با ٢ امتیاز حاصله از اخطار فنی سعید عبدولی را در مسابقه رده بندی این وزن شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت:درنخستین روز از رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در شهر لاس وگاس آمریکا ، عبدولی دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی سال ۲۰۱۱ جهان در دیدار رده بندی به مصاف آندرو بیسک نفر سوم جهان از آمریکا رفت و در حالی که حریف از او سرحال تر به نظر می رسید با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب بسیک شد و عنوان پنجم را کسب کرد.کشتی گیر آمریکایی در طول مسابقه کار خاصی نکرد اما از عکس العمل عبدولی در خاک با تصمیم داوران که عقیده داشتند عبدولی از پا استفاده کرده ، ٢ امتیاز گرفت و برنز را برد .

این نتیجه یک ناکامی برای عبدولی بود که به همراه قاسم رضایی دو سهمیه المپیک در وزن های ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی برای ایران گرفتند.البته عبدولی شایستگی حضور در فینال این وزن را داشت .

فرنگی کار اندیمشکی که حالا باید خود را آماده درخشش در المپیک کند ، تیم ملی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف نوربیک خاسیم بیکوف از ازبکستان رفت که قدرتمندانه حریف خود را در همان سه دقیقه نخست با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد.

وی در دور سوم رقابت های وزن ۷۵ کیلوگرم به مصاف پاسکال ایسل از آلمان رفت و با امتیاز عالی ( ۸ بر صفر) حریف خود را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

عبدولی در این مرحله «زورابی داتوناشویلی» نفر پنجم جهان و بازی های اروپایی و نایب قهرمان ۲۰۱۳ اروپا از گرجستان را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت که در این مرحله برابر مارک مادسن کشتی گیر با تجربه دانمارکی در وقت های معمولی با نتیجه ۲ بر ۲ به تساوی رسید اما به دلیل داشتن اخطار، بازنده این مسابقه نفس گیر شد از راهیابی به فینال بازماند.مادسن که هرگز به کشتی گیرهات ایرانی نباخته بود برای پیروزی مقابل سعید از لطف داوران نیز استفاده کرد .  

پاسخی بگذارید