تاریخ: ۱۲:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

همسر مرحوم پورحیدری هنوز هم از استقلالی‌ها گلایه دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،؛فریده شجاعی همسر مرحوم پورحیدری، از مسئولان استقلال گلایه دارد و در این باره توضیحاتی می دهد. او می گوید رفتار افتخاری مدیرعامل این باشگاه اصلا با خانواده مرحوم پورحیدری خوب نیست.

ماجرای غیرقانونی بودن منصورخان در پست سرپرستی استقلال چه بوده؟ ظاهرا سر این مسئله با باشگاه اختلاف دارید.

بله، آقای افتخاری می گویند قرارداد منصور با استقلال غیر قانونی بوده است. یعنی نمی توانسته هم عضو هیات مدیره باشد و هم سرپرست. من هم به ایشان گفتم به عضو هیات مدیره که پول نمی دهید، پس عضویت او در این هیات مدیره را حذف کنید و به عنوان سرپرست حق و حقوقش را بدهیم.

چه اتفاقی افتاد؟

حالا پست سرپرستی منصورخان را حذف کرده اند و در عوض گفتند او عضو هیات مدیره بوده است! به خاطر اینکه پولی به ایشان و خانواده اش تعلق نگیرد.

این که بی قانونی است. اصلا باشگاه استقلال چرا آن زمان کار غیرقانونی کرده است؟

باشگاه استقلال و هیات فوتبال تهران کار غیرقانون کرده اند. اصلا اگر ایشان سرپرست غیرقانونی بوده چرا شما برایش کارت صادر کردید؟ اگر غیرقانونی بوده چرا سال دوم هم کارت سرپرستی برایش صادر کردید.

پس پول را نمی دهند.

نه ولی ما هر طور شده پول دو قرارداد آخر منصور را می گیریم. او خانه و ماشین برای استقلال فروخت. در این سال ها از خیلی از قراردادهایش پول نگرفت. ولی پول این دو قرارداد را می گیریم. منصور واقعا زندگی اش را برای استقلال گذاشت.

خانم شجاعی زمانیکه عضو هیات مدیره فدراسیون بودید این بحث های بلیت فروشی پیش آمد و الان هم کلی داستان شده است. کفاشیان هم در ۹۰ گفت برای بلیت فروشی مزایده نگذاشتند و هیات رئیسه چنین تصمیمی گرفت. درست است؟

ببینید آن زمان ما فقط درباره اش بحث کردیم و تصمیم گیری نشد. حداقل تا زمانیکه من در فدراسیون فوتبال بودم چنین بحثی نداشتیم. اصلا هم قرار نبود ما مزایده را لغو کنیم.

آن زمان سر راه اندازی شرکت افق سبز کلا داستان زیاد بود. مثل همان داستان ژن خوب!

خب بحث ژن خوب که همه جا هست! این اتفاقات واقعا می افتد. ولی گاهی اختلاف نظر هست و همین اختلاف نظرها باعث می شود که رئیس بگوید فلان عضو هیات رئیسه را نمی خواهد. به هر حال ما هم اختلاف نظرهایی داشتیم.

/خبرآنلاین

پاسخی بگذارید