تاریخ: ۱۱:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال درگذشت ایرج باباحاجی را تسلیت گفت و از رفتارهای ماندگار این فعال رسانه‌های ورزشی صحبت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پرویز مظلومی ضمن تسلیت به خاطر درگذشت ناگهانی ایرج باباحاجی خبرنگار فعال رسانه‌های ورزشی کشور گفت: وقتی شب گذشته این خبر را شنیدم شوکه شدم. مرحوم باباحاجی را سال‌ها می‌شناخیتم. او خبرنگار زحمتکشی بود و واقعا تلاش می‌کرد و جنب‌و‌جو ش زیادی داشت.

وی افزود: من در دو مقطع که سرمربی استقلال بودم مرحوم باباحاجی را در تمرینات می‌دیدم. روزی نبود که او به دنبال خبر و مصاحبه از من نباشد.با آن خوش زبانی با ما شوخی می‌کرد و به هر شکل ممکن خبرش را می‌گرفت.همیشه وقتی از کنفرانس خبری بیرون می‌آمدم از من سوالاتی می پرسید و می‌گفت می‌خواهم فردا مصاحبه‌ای متفاوت به روزنامه بدهم.معمولا هم حرف‌های من را تیتر می کرد.مگر می‌شود او را فراموش کرد؟

مظلومی در پایان گفت:جامعه رسانه کشور نیروی زحمتکشی را از دست داد. من به خانواده باباحاجی تسلیت می‌گویم و امیدوارم رسانه‌ها نیروهایی مثل مرحوم ایرج باباحاجی تربیت کنند.

مرحوم ایرج باباحاجی روزنامه‌نگار ارزشمند رسانه‌های ورزشی شب گذشته در اثر ضایعه قلبی در بیمارستان امام‌خمینی به دیار حق شتافت.

/فارس

 

پاسخی بگذارید