تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت:‌ علیرضا منصوریان باید در تیم بماند و در این شرایط این به سود استقلال است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی فنونی‌زاده در مورد مذاکره استقلال با مربیان خارجی، تصریح کرد: در این مورد دخالت نمی‌کنم اما اگر علیرضا منصوریان را حفظ کنند به سود تیم است. مربی خارجی تا  بخواهد مهدی فنونی‌زاده را بشناسد فصل تمام شده است. مربی خارجی باید سه ماه قبل از شروع فصل بیاید و در کنار او چند مربی خوب و قدیمی استقلال را بگذارند. در شرایط فعلی هیچ مربی به درد استقلا ل نمی خورد باید منصوریان بماند و کارش را کند.

پیشکسوت استقلال در مورد شایعه بازگشت علی فتح‌الله‌زاده به استقلال و اینکه عملکرد رضا افتخاری چطور بوده است، عنوان کرد: ما در اندازه‌ای نیستیم که در مورد مدیرعاملی نظر بدهیم. ما یک زمان در این تیم زحمت کشیدیم و از دو ستاره ای که روی پیراهن استقلال وجود دارد یکی را ما آوردیم. با بدبختی و بیچارگی در بنگلادش قهرمان شدیم. پس این نشان می‌دهد مدیریت فرقی ندارد برای موفقیت دل‌ها باید یکی باشد. افتخاری در حد توان خدمت کرد و کسی گله ندارد. فتح‌الله‌زاده هم مدیر مقتدر و فعالی است امیدوارم هرکسی می‌آید به تیم خدمت کند.

وی در مورد بازی ایران و کره جنوبی، تصریح کرد: تیم ما به جام جهانی صعود کرده و چون کره نیاز به برد دارد بازی سختی است. شاید کی‌روش از نفراتی که کمتر به میدان رفتند استفاده کند.کره نیاز به برد دارد. اما تیم کی‌روش است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد. این تیم برخی اوقات نود دقیقه دفاع می‌کند و با یک ضد حمله گل برتری را می‌زند.

 

/فارس

پاسخی بگذارید