جام حذفی فوتبال کشور؛
تاریخ: ۸:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۵/۳۱
نام نویسنده: روح الله سلطانی
صعود بدون دردسر نمایندگان مازندران به مرحله سوم !

نمایندگان مازندران در مرحله دوم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور گرامیداشت آزادسازی خرمشهر، به علت حاضرنشدن حریفان شان به طور مستقیم مرحله سوم این مسابقات صعود کردند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم خونه به خونه مازندران در حالی از ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه امروز دوشنبه در ورزشگاه ۷ تیر بابل میزبان تیم آلومینیوم اراک بود که به علت انصراف تیم اراکی، این دیدار برگزار نمی شود.
تیم خونه به خونه در حالی بدون انجام مسابقه به طور مستقیم به مرحله سوم راه یافت، که این نخستین پیروزی ‘جواد نکونام’ بازیکن اسبق تیم ملی و سرمربی جدید بابلی در دومین دیدار با نماینده مازندران است.
همچنین تیم نساجی مازندران که قرار بود دیروز در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر میزبان تیم دسته یکی مس رفسنجان باشد، این تیم با انصراف از این مسابقات به قائمشهر سفر نکرد تا شاگردان’ مهدی پاشازاده’ در تیم سرخپوشان قائمشهر، صعود بی دغدغه خود به مرحله بالاتر را جشن بگیرند.
تیم شهدای بابلسر یکی دیگر از نمایندگان مازندران که در رقابت های امسال لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور حضور دارد، عصر دوشنبه در نخستین دیدار خود در این مرحله در ورزشگاه اکباتان تهران میهمان تیم دسته اولی راه آهن خواهد بود.
** حذف و انصراف ۲ نماینده مازندران از حضور در جام حذفی
همچنین تیم‌ یاران هادی نوروزی مازندران عصر یکشنبه در ورزشگاه شهدای سیمرغ با نتیجه پرگل ۷ بر ۲ مغلوب میهمان دسته یکی خود تیم گل گهر سیرجان شد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.
پیشتر نیز تیم فوتبال شموشک نوشهر که به عنوان یکی از نمایندگان مازندران در مسابقات امسال لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور حضور دارد، از حضور دراین مسابقات انصراف داد تا برق جدید شیراز حریف او به مرحله بعدی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور صعود کند.
مازندران در رقابتهای امسال جام حذفی فوتبال باشگاههای کشور با ۵ نماینده حضور پیدا کرد.

پاسخی بگذارید