تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد، این تیم با شکست تراکتورسازی تبریز به تعطیلات لیگ برتر برود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی ترابی  ‌در مورد پیروزی سایپا مقابل استقلال گفت:‌ بازی خوبی بود و تماشاگران هم لذت بردند. استقلال در دقایق ابتدایی صاحب توپ و میدان بود ولی بعد از آن ما شرایط خوبی پیدا کردیم، خصوصاً در نیمه دوم که فوتبال بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما در این مسابقه مستحق برد بودیم و جدا از گلی که به ثمر رساندیم چند فرصت بسیار خوب را هم از دست دادیم.

وی با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر تراکتورسازی گفت:‌ ما قطعاً بازی سختی در پیش داریم، چون تراکتورسازی یک تیم پرقدرت است و نمی‌توان سه شکست قبلی این تیم را ملاک قضاوت قرار داد. آنها بازی قبلی‌شان را هم بردند و در این بازی هم دنبال برد هستند. با این حال ما میزبان هستیم و امیدوارم با برتری مقابل تراکتورسازی به تعطیلات برویم.

ترابی در مورد اینکه برخی سایپا را مدعی قهرمانی یا کسب سهمیه می‌دانند، اظهار داشت:‌ ما امسال هدف‌های بزرگی داریم، ولی فکر می‌کنم صحبت کردن در مورد قهرمانی یا سهمیه از حالا زود است. تمام تلاش ما این است که بازی به بازی جلو برویم و با تیم خوبی که داریم در نهایت در جایگاه مناسبی قرار بگیریم.

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا در پایان تصریح کرد: ‌امسال با وجود علی دایی تیم ما شخصیت بالایی پیدا کرده است و او به خوبی شخصیت برنده شدن را به بازیکنان منتقل می‌کند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید