تاریخ: ۱۹:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
نام نویسنده: sobhan

نماینده وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در نخستین دیدارش مغلوب حریف روس شد.   به گزارش مازند اسپرت ، مسابقات سه وزن اول رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به وقت تهران در لاس‌وگاس آمریکا آغاز شده است و سه نماینده کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند […]

reaeeiنماینده وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در نخستین دیدارش مغلوب حریف روس شد.

 

به گزارش مازند اسپرت ، مسابقات سه وزن اول رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به وقت تهران در لاس‌وگاس آمریکا آغاز شده است و سه نماینده کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند که در وزن ۹۸ کیلوگرم قاسم رضایی در دور نخست از سد حریف روس گذشت.

در وزن ۹۸ کیلوگرم قاسم رضایی که قرعه نسبتاً دشواری دارد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۲ از سد اسلام ماگومدوف، قهرمان بازی‌های اروپایی از روسیه شد. وی در دور سوم به مصاف دانیل لوگو کوبررا از کوبا می‌رود.

پیش از این مهدی زیدوند در وزن ۶۶ کیلوگرم با نتیجه ۴ بر صفر در دور نخست مغلوب استوان لوای از اسلواکی شده بود و سعید عبدولی با نتیجه ۸ بر صفر از سد هاشیم‌بیکوف از ازبکستان گذشته بود.

به گزارش فارس، از نکات جالب توجه وزن ۷۵ کیلوگرم می‌توان به شکست آرسن جولفالاکیان، قهرمان دوره قبل و نایب قهرمان المپیک لندن با نتیجه ۶ بر صفر مقابل رومن ولاسوف، قهرمان المپیک ۲۰۰۸ پکن از روسیه اشاره کرد که در همان دور نخست به مصاف هم رفتند.

الوین مورس‌علی‌یف، قهرمان بازی‌های اروپایی و نفر سوم جهان در سال گذشته از آذربایجان در دور نخست به سختی و با نتیجه ۳ بر ۲ از سد خوآن آنجل اسکوبار از مکزیک گذشت.  ویکتور نمس صرب و پیتر باسکی مجار نیز در دور اول مقابل حریفانشان به پیروزی رسیدند.

به گزارش مازند اسپرت ،در وزن ۶۶ کیلوگرم هم آرتم سورکوف، قهرمان بازی‌های اروپایی از روسیه با نتیجه ۲ بر صفر مقابل حسن‌ علی‌یف، نفر سوم بازی‌های اروپایی از آذربایجان به برتری دست یافت. البته سورکوف در دور بعد با نتیجه یک بر صفر مغلوب ریو هان سو، قهرمان بازی‌های آسیایی و سال ۲۰۱۳ جهان از کره‌جنوبی شد.

پاسخی بگذارید