تاریخ: ۹:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: فصل قبل هم شرایط خوبی نداشتیم اما در ادامه راه بهتر شدیم و این اتفاق امسال هم رخ خواهد داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اکبر عباسی ملکی بعد از نشست هیئت مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نشست خوبی داشتیم و منصوریان هم گزارشی از عملکرد تیم به مار ارائه داد. شرایط تیم هم بد نیست.

وی ادامه داد: استقلال تیم ریشه‌داری است و تازه هفته چهارم است و نمی‌شود قضاوت کرد. شما دیدید که سال گذشته هم تیم در ادامه راه خوب شد. ما به این استقلال خیلی امید‌واریم و شما مطمئن باشید امسال استقلال جام خواهد گرفت.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا شما تضمین جام گرفتن می‌دهید، گفت: تضمین را فقط خدا می‌دهد.

وی در خصوص غیبت قریب در نشست هیئت‌مدیره گفت: او در جلسه حاضر نبود و من اطلاع ندارم چرا به جلسه نیامد. حتما مشکل کاری داشتند که نیامدند.در مورد غیبت او در جلسات قبل هم حتما ایشان کار مهمی داشتند که نیامدند.

ملکی در مورد این که گفته می‌شود قریب با منصوریان مشکل دارد گفت: ما اساسا در هیئت مدیره هیچ مشکلی با منصوریان نداریم.

عضو هیئت مدیره استقلال با اشاره به مشکلات مالی بازیکنان این تیم تصریح کرد: این مشکل در حال رفع و رجوع است. در چند روز آینده ۳۰ درصد از مطالبات بازیکنان را به آنها پرداخت می‌کنیم.

در ادامه یکی از خبرنگاران گفت؛ ظاهرا قریب مدعی شده جلسات استقلال را به رسمیت نمی‌شناسد که او در در واکنش گفت: مطمئن باشید قریب چنین حرفی نزده است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید