تاریخ: ۸:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران گفت: در مورد دست کم گرفتن حریف همیشه صحبت کرده ایم اما مجددا بازیکنان در ست اول بازی حریف را دست کم گرفتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، خوان سیچلو پس از پیروزی تیمش مقابل الجزایر در مسابقات قهرمانی امیدهای جهان اظهار داشت: از جمعیتی که برای حمایت به سالن آمده بودند تشکر می کنم. بازی کردن همیشه مقابل تماشاگرانی که می آیند و شما را حمایت می کنند قشنگ است.

او ادامه داد: همیشه گفتم ما از این بازی ها درس می گیریم و فکر می کنم بعضی از این بچه ها دوست دارند هر روز به مدرسه بروند و یاد بگیرند یا فقط بروند به مدرسه و روی نیمکت بنشیند و حتی یاد نگیرند.

وی در مورد این دیدار افزود: در مورد دست کم گرفتن حریف همیشه صحبت کرده ایم اما مجددا بازیکنان در ست اول بازی حریف را دست کم گرفتند. امروز در ست اول آنها بهتر از ما بازی کردند و توانستند در ست اول، بازی را از ما ببرند. این چیزی است در ورزش اتفاق می افتد و هر تیمی بهتر بازی کند برنده می شود. باید بدانیم معنی لذت در ورزش چیست، اینکه تمام توان خود را بگذاریم و از بردن همیشه لذت ببریم.

سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در پایان تصریح کرد: باید منتظر بازی با ترکیه باشیم و ببینیم شانسی برای صعود داریم یا خیر.

تیم امید ایران با ۲ پیروزی، یک شکست و ۶ امتیاز بعد از روسیه و آرژانتین در جایگاه سوم جدول گروه B مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان قرار دارد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید